Promocja na Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game
  Polecamy

Gdzie kupić tanio Skater XL na PC – porównanie cen i promocji gry Skater XL

EA zapowiedziało nową odsłonę Skate, niestety jest to pieśń odległej przyszłości. Na szczęście świat gier nie kończy się na Electronic Arts oraz Activision 🙂 W artykule dowiecie się gdzie kupić tanio klucz Steam Skater XL – gry starającej się trafić w gusta zarówno fanów serii Skate, jak i Tony Hawk’s Pro Skater.

Na ratunek wszystkim spragnionym deskorolkowych symulatorów przychodzi Easy Day Studios, wypuszczając z Early Access swoją produkcję Skater XL – The Ultimate Skateboarding Game. Jeśli wierzyć recenzentom i pierwszym opiniom, nigdy wcześniej jazda na desce nie była tak dobra. Do zabawy zachęca również cena Skater XL, która jest odpowiednio niższa od obecnych „standardów” branży. Niestety Skater XL nie jest grą idealną – gracze narzekają przede wszystkim na skąpą ilość trybów zabawy, ale nie jest to nic, czego nie można by poprawić aktualizacjami.

Dzięki widgetowi GG.deals porównanie najlepszych cen na Skater XL na PC jest zawsze aktualne!


Łowcy, rozważacie zakup Skater XL? Bliższe Waszym sercom – stawiający nacisk na realizm Skate, czy bardziej arcadowy Tony Hawk’s Pro Skater? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.