Promocja na Food Truck Simulator

Gdzie kupić tanio Food Truck Simulator na PC? Przegląd ofert na nową grę twórców Gas Station Simulator

Dzisiaj odbyła się premiera Food Truck Simulator. Za symulator odpowiada DRAGO entertainment, studio, które wypuściło na rynek między innymi Gas Station Simulator W tym artykule dowiecie się gdzie kupić tanio Food Truck Simulator na PC.

Food Truck Simulator, czym jest najnowsza gra DRAGO entertainment?

Gracze żądni doświadczenia prozy życia kierowcy Food Trucka otrzymali właśnie do tego najlepszą sposobność. Bez ruszania się z domu można na własnej skórze dowiedzieć się „z czym się je” praca operatora samochodu z jedzeniem. Odnowienie bryki ojca i objazdy miasta w poszukiwaniu nowych klientów to tylko początkowe przymiarki do osiągnięcia głównego celu – stworzenia najlepszego food-truckowego menu po tej stronie śródmieścia.

Reklama dźwignią handlu, dobry kontakt z klientami potrafi wiele zdziałać, ale bez pysznego jedzenia biznes z góry skazany jest na porażkę. W ręce gracza oddana jest pełna kontrola nad kulinarnymi przepisami. Tylko odpowiednia kuchenna awangarda pozwoli przywrócić firmie dawny blask i dorównać ojcu, po którym odziedziczyliśmy ciężarówkę.

Promocje na Food Truck Simulator (klucz Steam)

Korzystając z poniższej tabelki serwisu GG.Deals dowiedzie się gdzie aktualnie kupić najtaniej Food Truck Simulator na PC (klucz Steam):

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.