Promocja na Fall Guys: Ultimate Knockout
Promocja na Fall Guys Ultimate Knockout
  Polecamy

Fall Guys: Ultimate Knockout na PC – gdzie kupić tanio, porównanie cen i promocji gry Fall Guys: Ultimate Knockout

4 sierpnia swoją premierę miała produkcja, która z miejsca stała się fenomenem na Steam i to pomimo faktu, że cena Fall Guys: The Ultimate Knockout na PC oscyluje w okolicach 70 zł, kiedy na PlayStation 4 gra została udostępniona za darmo abonentom PS Plus – studio Mediatonic postanowiło pójść w ślady deweloperów z Psyonix, których Rocket League również zadebiutowała w PS Plus w dniu rynkowej premiery. Jak widać, taka strategia się opłaciła, ponieważ w tydzień od debiutu na samym Steamie Fall Guys: The Ultimate Knockout sprzedało się w ponad 2 milionach egzemplarzy!

W rozwinięciu artykułu dowiecie się gdzie kupić tanio Fall Guys: The Ultimate Knockout na PC.

Fall Guys: The Ultimate Knockout to pocieszna multiplayerowa gra, która jest swoistym miksem teleturnieju Takeshi’s Castle z trybem Battle Royale. W każdym meczu startuje 60 uczestników i na przestrzeni pięć rund, złożonych z losowanych dyscyplin, zostaje wyłoniony jeden zwycięzca, który dotrwał do samego końca, nie odpadając w żadnej dyscyplinie. Gracze do dyspozycji mają całkiem pokaźną listę mini-turniejów, od wyścigów torem przeszkód, przez balansowanie na platformach, aż po gry pamięciowe. Zasady są proste – spadasz z platformy lub zostajesz z tyłu stawki… odpadasz 😉

Czas trwania rund sprawia, że Fall Guys nadaje się idealnie na krótkie posiedzenia, jak i również dłuższe granie ze znajomymi (do maksymalnie 4 osób w drużynie), przez co kilkuminutowa odskocznia w mgnieniu oka zamienia się w trzygodzinną sesję.

Wymagania sprzętowe Fall Guys: The Ultimate Knockout

Wymagania minimalne/zalecane:

  • System operacyjny: Windows 10 64bit
  • Procesor: Intel Core i5 lub odpowiednik AMD
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon HD 7950
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: Do gry rekomendowany jest gamepad.

Promocje na Fall Guys: The Ultimate Knockout


Łowcy, gotowi na bezlitosne przepychanki stanowiące rdzeń zabawy Fall Guys: The Ultimate Knockout?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.