Promocje na Destroy All Humans!
  Polecamy

Gdzie kupić tanio Destroy All Humans! na PC - porównanie cen i promocji gry Destroy All Humans!

Jeśli podobnie jak my oczekiwaliście premiery odświeżonej wersji gry Pandemic Studios z 2005 r. i zastanawiacie się gdzie kupić tanio klucz Steam Destroy All Humans!, śpieszymy z pomocą 🙂

Powtórna inwazja Crypto-137 na planetę Ziemia wypadła zaskakująco dobrze – mimo że niektórzy recenzenci wskazują na dość przestarzałe i powtarzalne mechaniki Destroy All Humans!, tak praktycznie wszystkie portale branżowe podkreślają wysoką jakość wykonania remake’u na PC.

W artykule znajdziecie porównanie najlepszych cen na Destroy All Humans! na PC, które dzięki widgetowi GG.deals będzie zawsze aktualne.


Mimo względnego sezonu ogórkowe fani pecetowego grania nie powinni czuć się zawiedzeni – 14 lipca premierę na PC święciło Death Stranding, 28 lipca zadebiutowało Destroy All Humans!, a 7 sierpnia na Steamie i Epic Games Store wyląduje Horizon Zero Dawn Complete Edition.

Jak oceniacie premierową cenę Destroy All Humans! w polskich i zagraniczych sklepach? Czekacie na lepsze okazje, czy też macie już grę w bibliotece?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.