Promocja na Days Gone

Gdzie kupić tanio Days Gone na PC - przegląd promocji na port gry z PlayStation 4

18 maja 2021 r. odbyła się premiera kolejnej gry eksluzywnej PS4 na PC. Łowcy, jeśli zastanawiacie się gdzie kupić tanio Days Gone na PC, zapraszamy na GG.deals lub do dalszej części artykułu 🙂

Days Gone to gra akcji z otwartym światem w której śledzimy historię Deacona, byłego członka gangu motocyklowego, próbującego odnaleźć się w postapokaliptycznych realiach Stanów Zjednoczonych jako łowca nagród. Do zagłady świata doszło dwa lata przed właściwymi wydarzeniami w grze, apokalipsa została spowodowana przez pandemię wirusa zamieniającego istoty żywe w zombie (w Days Gone zombiaki nazywane są „świrusami”). Zadaniem gracza będzie przetrwanie w świecie zdominowanym przez nieumarłych oraz odkrycie wszystkich kart z tajemniczej przeszłości głównego bohatera. Do przemieszczania się po terenach Ameryki Północnej – i ucieczek przed hordami Świrusów – wykorzystamy wysłużony motocykl.

Premiera Days Gone na PC to nie lada gratka, biorąc pod uwagę fakt, że dotychczas gra była jednym z exów konsol Sony. W rozwinięciu wpisu znajdziecie zestawienie uwzględniające najlepsze promocje na Days Gone.


Cena Days Gone na PC

Days Gone na PC dostępne jest na Steamie oraz Epic Games Store.


Łowcy, jak podoba Wam się aktualna cena Days Gone na PC? weźmiecie udział w postapokaliptycznej podróży Deacona już teraz czy poczekacie na jeszcze bardziej korzystne promocje na pecetowe Days Gone?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.