Promocja na Days Gone
  Polecamy

Gdzie kupić tanio Days Gone na PC - przegląd promocji na port gry z PlayStation 4

Dziś premiera kolejnej gry eksluzywnej PS4 na PC. Łowcy, jeśli zastanawiacie się gdzie kupić tanio Days Gone na PC, zapraszamy na GG.deals lub do dalszej części artykułu 🙂

Days Gone to gra akcji z otwartym światem w której śledzimy historię Deacona, byłego członka gangu motocyklowego, próbującego odnaleźć się w postapokaliptycznych realiach Stanów Zjednoczonych jako łowca nagród. Do zagłady świata doszło dwa lata przed właściwymi wydarzeniami w grze, apokalipsa została spowodowana przez pandemię wirusa zamieniającego istoty żywe w zombie (w Days Gone zombiaki nazywane są „świrusami”). Zadaniem gracza będzie przetrwanie w świecie zdominowanym przez nieumarłych oraz odkrycie wszystkich kart z tajemniczej przeszłości głównego bohatera. Do przemieszczania się po terenach Ameryki Północnej – i ucieczek przed hordami Świrusów – wykorzystamy wysłużony motocykl.

Premiera Days Gone na PC to nie lada gratka, biorąc pod uwagę fakt, że dotychczas gra była jednym z exów konsol Sony. W rozwinięciu wpisu znajdziecie zestawienie uwzględniające najlepsze promocje na Days Gone.

Gdzie kupić tanio Days Gone na PC


Łowcy, jak podoba Wam się aktualna cena Days Gone na PC? weźmiecie udział w postapokaliptycznej podróży Deacona już teraz czy poczekacie na jeszcze bardziej korzystne promocje na pecetowe Days Gone?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.