Promocje na Scorn

Gdzie kupić taniej Scorn na Steam i konsole Xbox? Horror jest dostępny w niższej cenie względem najnowszych gier

Długo oczekiwany horror inspirowany twórczością H.R. Gigera debiutuje na rynku już 14 października. Cena Scorn jest niższa niż najnowszych, dużych gier. Klucz Steam możecie zakupić już za jedyne 90,49 zł. Z kolei wersja na Xbox Series X i Xbox Series S to wydatek rzędu 185 zł.

Koszmar rodem z umysłu H.R. Gigera, czyli Scorn

Scorn to pierwszoosobowy horror czerpiący garściami z obrazów Hansa Rudolfa Gigera, twórcy m.in. Ksenomorfa z Obcego. Produkcja niezależnego studia Ebb Software zsyła gracza do groźnego, biomechanicznego świata. Organiczne metropolie są domem dla odrealnionych monstrów. Oglądając przedpremierowe zwiastuny można zaobserwować, że Scorn nie będzie zwykłym „symulatorem chodzenia”. Otrzymamy w swoje ręce szereg żyjących własnym życiem broni palnych, dzięki którym tytuł zamieni się z czasem w grę akcji.

Z uwagi na obrany unikalny styl artystyczny świata przedstawionego, Scorn jest skierowany przede wszystkim do fanów twórczości Gigera czy też filmów Davida Cronenberga.

Premiera Scorn odbędzie się 14 października na PC i konsolach Xbox Series X|S.


Cena Scorn na Xbox Series X|S

Konsolowe wydanie na Xbox Series X oraz Xbox Series S kosztuje w Sklepie Microsoftu 184,99 zł, gra jest dystrybuowana wyłącznie cyfrowo:

Przypominamy, że Scorn będzie dostępne w Xbox Game Pass od dnia premiery.


Promocje na Scorn (klucz Steam)

Gra jest dostępna znacznie taniej na komputerach osobistych. Klucz Steam Scorn możecie zakupić tanio w sklepie CDKeys, gdzie został wyceniony na 90,49 zł. Bezpośrednio na platformie Valve zapłacicie 125,10 zł.


Łowcy, kupujecie klucz Steam Scorn na własność, czy ogrywacie najnowszy horror w ramach abonamentu Xbox Game Pass?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.