Promocja na World of Warcraft
  Polecamy

Gdzie kupić tani abonament World of Warcraft - promocje na karty prepaid 90 dni, 60 dni oraz 30 dni

Graczu, jeżeli interesuję Cię tani abonament World of Warcraft w wariancie 30 dni, 60 dni lub nawet 90 dni, dobrze trafiłeś 🙂

Mimo upływu lat model biznesowy MMO Blizzard Entertainment (premiera miała miejsce 23 listopada 2004 r.) nie uległ zbyt dużej zmianie i pomimo licznych spekulacji dot. przejścia na free-to-play World of Warcraft, gra nadal wymaga abonamentu.

Niestety ceny abonamentu WoWa w oficjalnym sklepie Blizzarda są dość wysokie:

  • 1 miesiąc abonamentu – 12,99 EUR (~58,47 zł)
  • 3 miesiące abonamentu – 35,96 EUR (~161,87 zł)

na szczęście sporo sklepów oferuje karty prepaid World of Warcraft przedłużające rozgrywkę o 1, 2, oraz 3 miesiące 🙂

Karta podarunkowa World of Warcraft 60 dni

Promocje na kartę prepaid (30 dni) World of Warcraft

Kartę pre-paid (30 dni) World of Warcraft tanio zakupić można m.in. w takich sklepach jak: CDKeys, Eneba oraz Gamivo.

Cena karty prepaid (60 dni) World of Warcraft

Podobie jak w przypadku karty podarunkowej World of Warcraft (30 dni), najlepsze ceny na 2 miesiące subskrypcji oferują sklepy zaliczane do tzw. nieoficjalnej dystrybucji.

Tani prepaid (90 dni) World of Warcraft

Najbardziej opłacalny wydaje się zakup karty prepaid WoWa przedłużającej subskrypcję aż o 90 dni, chociaż ze względu na jego niewielką dostępność cena może w małym stopniu odbiegać od ceny zakupu 3 x prepaid World of Warcraft (30 dni).


Gdzie znaleźć tani World of Warcraft: Shadowlands

Zakup karty pre-paid WoWa to nie wszystko, aby cieszyć się z przemierzania Azeroth należy również kupić samą grę. Również w tym wypadku mamy sporo do powiedzenia (napisania 😉 ) w kwestii promocji na World of Warcraft: Shadowlands.

World of Warcraft: Shadowlands to już ósmy duży dodatek do MMO Blizzard Entertainment, który swoją premierę miał 23 listopada 2020 r. Mimo, że pod kątem mechanik niewiele wniósł do tego co już dawno funkcjonowało w obrębie WoWa, sama zawartość jaka została dodana do gry zasługuje na pochwałę 🙂 Kluczową nowością jaka pojawiła się w MMORPGu jest dostęp do tytułowego Shadowlands (Krainy Cieni), a co za tym idzie, dodanie do gry nowych lokacji (Ardenweald, Bastion, Revendreth, Maldrauxxus) i związanych z nimi lochów oraz rajdów, w tym end-game’owej Torghast, Tower of the Damned. Oczywiście oprócz kolejnych miejsc na mapie do zwiedzenia graczy czeka sporo nowych umiejętności, rynsztunku i… frakcji, do których można dołączyć. „Jednym” słowem… jest co robić 🙂

WoW: Shadowlands sprzedawany jest w trzech edycjach różniących się od siebie cyfrową zawartością: Base Edition, Epic Edition oraz Heroic Edition.

Porównanie wersji WoW: ShadowlandsWorld of Warcraft: Shadowlands – Base EditionWorld of Warcraft: Shadowlands – Epic EditionWorld of Warcraft: Shadowlands – Hero Edition
gra World of Warcraft: Shadowlands+++
Awans herosa do poziomu Shadowlands++
Ensorcelled Everwyrm (mount)++
Zestaw do transmogryfikacji: Vestments of the Eternal Traveler++
Efekt kosmetyczny broni: Wraithchill+
Eternal Traveler’s Hearthstone (item)+
30 dni subskrypcji World of Warcraft+
Anima Wyrmling (pet)+

Mimo, że oficjalna cena dodatku do World of Warcraft nie należy do małych:

grę zakupić można tanio w wielu internetowych sklepach z grami 🙂


Łowcy, korzystacie z kart pre-paid World of Warcraft? Jak oceniacie Shadowlands? Sekcja komentarzy jest Wasza 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.