Promocja na Call of Duty Black Ops Cold War
  Polecamy

Gdzie kupić Call of Duty: Black Ops - Cold War tanio. Cena CoD: Black Ops - Cold War na PC w pre-orderze

Łowcy, jeśli zastanawiacie się gdzie kupić Call of Duty: Black Ops – Cold War tanio ten artykuł powinien być dla Was pomocny. Co prawda do premiery najnowszej odsłony serii FPSów od Activision Blizzard pozostało jeszcze troszkę czasu (gra zadebiutuje 13 listopada), niemniej jednak w sklepach już zaczęły pojawiać się pierwsze promocje na Call of Duty: Black Ops – Cold War.

Produkcja Treyarch zadebiutuje na wszystkich najważniejszych platformach: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W artykule skupiamy się wyłącznie na pecetowych promocjach na CoD: Black Ops – Cold War.

Call of Duty: Black Ops – Cold War do powrót do jednej z najlepszych odsłon serii – oryginalny Black Ops został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez graczy, jak i krytyków. Activision Blizzard, postanowiło powrócić do klimatu lat 80. XX wieku, a dokładniej do czasów Zimnej Wojny. W Call of Duty: Black Ops – Cold War weterani serii spotkają ponownie swoje ulubione postacie, m.in. agenta Alexa Masona oraz Franka Woodsa.

W trakcie rozgrywki w najnowszą odsłonę CoD gracze będzie mieli wpływ na przebieg poszczególnych misji, dzięki wprowadzeniu systemu dialogów. Kolejną nowością w serii będzie stworzenie własnej postaci (kampania fabularna), której nadamy imię, wygląd, płeć, przeszłość oraz wybierzemy w jakim oddziale postać służyła.

Promocje na Call of Duty Black Ops – Cold War w pre-orderze

Tanie Call of Duty Black Ops – Cold War na PC:

Cena Call of Duty Black Ops – Cold War Ultimate Edition na PC:


Łowcy, sięgnięcie po Call of Duty: Black Ops – Cold War w pre-orderze, czy też skusicie się na grę dopiero po jej premierze? Co sądzicie o premierowych promocjach? Którą z części cyklu CoD najbardziej cenicie?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.