X

«

»

Games with Gold na wrzesień

Już w najbliższy poniedziałek subskrybenci „Golda” na X360 dostaną dostęp Monaco: What’s Yours is Mine. Od 16 września do końca miesiąca grę tę zastąpi Halo: Reach. Posiadacze zagranicznych (np. brytyjskich) kont* Xbox Live przez cały wrzesień będą mogli pobrać Super Time Force na XOne, a w usłudze pozostanie też Crimson Dragon.

*Od 5 września, czyli premiery Xboxa One w naszym kraju, z oferty wreszcie będą mogli korzystać także posiadacze polskich kont Live.

Źródło: Major Nelson

Uwaga! Subskrypcję Xbox Live Gold w wersji na 3 i 12 miesięcy możecie zakupić za kolejno 54.90 zł i 124.80 złinexus.pl.

 • Halo: Reach i Super Time Force, czyli całkiem fajny zestaw. Gdyby nie ten Crimson Dragon, który straszy drugi miesiąc z rzędu, to chyba można by mówić o precedensie i przebiciu PS+.

  • Jeżeli Microsoft i Sony utrzymają swoje obecne tempo, to już niedługo Games with Gold przebije Plusa.
   Pozostaje jeszcze kwestia tego, że Microsoft ma więcej gier, które na X360 może jeszcze wrzucić.
   A jeszcze rok temu śmiałem się z oferty mikromiękkich 😛

   • matiz87

    Dokładnie, Sony się trochę wypstrykało z gier na PS3 a na PS4 nie bardzo jest co dać. Z PS3 będzie pewnie coraz ciężej bo i coraz mniej gier zacznie wychodzić, ale z drugiej strony może sytuacja PS4 się poprawi. Pożyjemy, zobaczymy. Sony i tak ma wielkiego plusa u mnie za nomen omen Plusa, bo dzięki temu mam ogromny backlog do ogrania bez kupowania niczego. Za to M$ niby się stara, ale właśnie oni mają więcej możliwych gier. A takie Halo Reach to jak dla mnie szału nie robi, bo było już sporo razy i to mocno przeceniane. Jak dla mnie perełką od M$ był do tej pory Dishonored. W każdym razie nie ma to jak konkurencja 🙂

   • I tak jest lepszy choćby ze względu na to, że MS daje gry a nie ‚wypożycza’ jak sony.

   • To akurat zależy. IMO mając PS4, PS3 i Vitę, to oferta Sony jest dużo bardziej atrakcyjna, choćby przez sam fakt dostawania co miesiąc 6 gier. Jednak jeśli porównywać nie ilość, a jakość, to faktycznie, ostatnie 2 miesiące to dominacja Microsoftu.

    A z tym, że MS gry daje na zawsze – to się tyczy tylko (i wyłącznie : D) tych na Xboksa 360.

    • Ja mam co prawda jedynie PSV i PS3, ale nawet mając do tego PS4 i tak w tym miesiącu wg mnie M$ > $ony 🙂

    • U mnie tak samo. Z przyszłego miesiąca nie planuję (na razie?) ruszać żadnej gry z plusa. Patrzę tylko „trzeźwym okiem” na stan obu ofert na chwilę obecną. Ciekawe, jak będzie w przyszłości.
     Ogółem dobrym ruchem (biznesowym) z punktu widzenia Sony było wypożyczanie gier. Plusa trzymam teraz tylko po to, żeby powoli ogrywać to co się pojawiało w „lepszych” miesiącach.

  • Już ostatni miesiąc był imo lepszy dla posiadaczy konsol Microsoftu.

 • Sony ma problem bo już kilkadziesiąt świetnych hitów z pierwszych list dało do PSN+ i nie ma już co za bardzo dawać ludziom w ramach PSN+, DOBRE i SWIEŻE tytuły które MS dał graczom można natomiast policzyć zaledwie na palcach jednej reki.