Games with Gold

Xbox One

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion – od 1 do 31 marca
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – od 16 marca do 15 kwietnia

Xbox 360 + Xbox One

Star Wars Republic Commando – od 1 do 15 marca
Metal Gear Rising: Revengeance – od 16 do 31 marca

źródło: informacja prasowa

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Games with Gold – marzec 2019"

 1. Dobry zestaw. Chciałem sprawdzić to Adventure Time. PvZ 2 jest ok, grałem trochę na PC. MGR jest genialny. SW też bardzo dobre, gier z OG X nie przeceniają za bardzo więc każdy tytuł jest na wagę złota.

  1. Senator Armstrong w MGR to był badass. Kilka razy miałem ochotę rzucić pada zanim go pokonałem 😀

   1. Ja nie przeszedłem gry nigdy niestety, jakoś za każdym razem wskakiwało coś innego. Ale muszę przyznać, że sama gra jest niesamowita i może wreszcie zachce się to przejść.

 2. jak coś raz wezmę w goldzie to zostaje z moim kontem na zawsze? czy tak jak game passem?

  1. To zależy. W przypadku X360 gry są na zawsze. W przypadu XOne gry są Twoje, ale żeby w nie grać musisz mieć aktywnego golda.

   1. A jak jest z kodzikami trial dołączanymi do gier? Żeby móc złapać gry na X360 trzeba mieć Golda na przynajmniej miesiąc, ale czytałem w sieci że potem (po jego wygaśnięciu) nie da się już aktywować trial kodów na 2 czy 7 dni jakie są do gier dołączane, ale też że niektórym ludziom się udało że im działa… ogółem brak jest spójnych informacji na ten temat.

    Mam kilka trial kodów, ale mam też nakupione kody na 3 i 6 miesięcy, tylko je kitram do czasu aż trialów nie wykorzystam. Trochę się zastanawiam czy na pewno tak potrzebuję. Republic Commando bym złapał, a tego z trial kodu nie zrobię (tylko gry XOne można z trial kodu grać).

    1. No tego to już nie wiem. Tyle, co z własnego doświadczenia to kiedyś miałem aktywny trial na 14 dni. Jakiś czas później z grą pudełkową dostałem kod na 3 dni i zadziałał, pomimo, że wcześniej już z jakiegoś triala korzystałem.Tak to ogólnie zawsze mam aktywnego golda, więc nie będę wymyślał jak faktycznie działają te triale 🙂

    2. Kolejne triale po sobie działają ok. Potencjalny „problem” jest jak użyje się „pełnego” konta Gold, to niby zostaje to zanotowane gdzieś i dla tego konta już się nie da użyć później triali. No ale jest tyle sprzecznych informacji o tym że chyba zostaje mi tylko przekonać się samemu. Najwyżej będę triale sprzedawał na allegro.

 3. SWRC był fajny na pc. X lat temu. W wersji na xbox może być mało strawny. Ale i tak miałem to kupić.
  A dzisiaj rano, przy okazji porządkowania gier BC znalazłem jeszcze zafoliowane pudełko z MGR:R. Znak jakiś, czy co?