Games with Gold

Games with Gold – lipiec 2018

Xbox One:

Assault Android Cactus- od 1 do 31 lipca
Death Squared – od 16 lipca do 15 sierpnia

Xbox 360 + Xbox One:

Virtua Fighter 5 Final Showdown – od 1 do 15 lipca
Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction – od 16 lipca do 15 sierpnia

źródło: informacja prasowa

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Games with Gold – lipiec 2018"

 1. A gdzie tag Darmowe gry na Steam (28.06)? Och, to oferta GwG na lipiec? Shieeeeeeeeeeet.

 2. Niezłą wujnię zaserwowali na X1… to już darmówki od Humbla są o kilka klas lepsze XD

 3. A ludzie narzekali, że Sony daje jakieś marne gierki indie na PS+, podczas gdy Microsoft rzuca fajnymi tytułami AA lub AAA. Role się odwróciły.
  Mocno średnio. Gier na Xbox One nie znam kompletnie (co jest niezłym osiągnięciem, bo interesuje się branżą indie), a te na X360 to średniaki.
  Ocena 4+/10

  1. Oceny 10/10 i 8/10 mają na steam. To, że dla wielu osób nie wejdą w gusta i nie są to gry AAA to nie znaczy, że marne. Do tego obydwa tytuły mają lokalnego coop.

   1. Tak. Znam oceny na Steam, ale też popatrz na ilość opinii i kiedy te gry zostały wydane. Death Squared ma to 8/10 po…41 opiniach.

  1. Trzeźwy….. i „pełny rozumu”. Pamiętaj, że Gold pozwala na granie po sieci a gry są dodatkiem. Na ostatnim E3, MS mocno kład nacisk na granie jako usługa (Game Pass, Streaming). Nie może mieć teraz tańszej usługi, która dostarcza 50 grywalnych gier rocznie. Pewnie ostatnie gry w Game Pass słono kosztowaly i nie miał co dać (pierwszy raz gry z Gold są tak późno ogłaszane i są tak kiczowate).

   Smutny to fakt, że Gold oberwie przez Game Pass.

   1. Koszt Golda w popularnych polskich sklepach to jak widzę 220zl za rok. Pass to 40zl miesięcznie, czyli żeby mieć passa i grać online muszę wywalac 700zl rocznie. Nie dziękuję panie Microsoft 😉

    1. Myślę, że MS ma to dokładnie wyliczone i wie co robi. Nikt nie buntuje się, że musi zapłacić za TV, czy Netfixa. Kto miał suskrybuje Game Pass nadal będzie suskrybował. Jak dla mnie Game Pass odpada, gdyż mam całkiem sporo nie ogranych tytułów.

     Golda zazwyczaj kupuję w promocj za około 130-140 PLN. Gry w Gold, jak dla mnie, były dobre. Niestety najprawdopodobniej przez Game Pass ostatnie GwG są słabe, cienkie. MS nie będzie sam ze sobą rywalizował w licencjonowaniu gier.

     Niestety dla korporacji kasa musi się zgadzać a zadowolenie gracza z GwG niekoniecznie.

 4. Coś czuję, że odkąd wprowadzili Game Pass to tak teraz co miesiąc będzie oferta golda wyglądać. Chcesz lepsze gry, to płać ekstra kasę. Typowy M$ jest typowy.

 5. Kolejny miesiąc żenada…
  Jak ktoś nie gra po multi to myślę, że abo Golda można sobie darować.

 6. Dobrze ktoś to opisał na Reddicie – Games with Bronze. Co z tego, że mają wysokie oceny jak nie każdy ma ochotę grać w indyki o powtarzalnej mechanice rozgrywki. Jeśli to ma być odpowiedź na Black Ops III to nie wiem, co MS sobie myśli.

 7. A ja dla przekąsu napiszę, że wolę dostać grę, której nie znam niż hit sprzed kilku lat (które na pewno już ograłem). Tak jak cd-a daje asasyny i prawie każdy (łącznie ze mną) już dawno ograł lub ma za darmo..