Gamefly Flash Sale - Civilization V za 16 złotych

gameflylogo

Sid Meier’s Civilization V – £3.19 – Steam

Cena z kodem – GFDAUG20UK 

Promocja ważna tylko do jutra.

 

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gamefly Flash Sale – Civilization V za 16 złotych"

 1. Ja tak samo. Pytanie trochę z innej beczki, ale mam na swoim koncie civke gold (czyli z rosyjskiej dystrybucji) razem z dodatkiem i kupionym ostatnio upgradem do wersji GOTY. Czy jeśli kupię w gamefly tą wersje, to czy połączy się ona z tą rosyjską wersją i w końcu uda mi się odblokować język polski?

  1. Nie znałem tej strony:) Ceny super – ArmA 3 i Saints Row 4 w preorderze po 55 zł:)

  2. Regionlocki, tzn co? Nigdy się nie interesowałem kupowaniem gier na rosyjskich stronach. Tą swoją civke kupiłem na allegro.

  3. To znaczy, ze jak kupisz grę zablokowaną regionalnie, to:

   a) będzie ona wymagała aktywacji przez rosyjskie vpn lub
   b) nie będzie możliwe wcale granie w daną grę z naszego ip nawet pomimo aktywacji z rosyjskiego vpn

   Edit np właśnie saints row IV jest zablokowane.

  1. No wlasnie mi kaze dodac karte juz jedno konto paypal zablokowalem dodawaniem karty wiec pier**le

 2. Pomocy. Przy wyborze płatności przez PayPal nie da się wpisać kodu zniżkowego. Jak sobie z tym poradzić?

  1. Przekierowanie do PayPala nie onzacza jeszcze płatności. Później zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę sklepu, gdzie będzie miejsce na wpisanie kodu i dopiero będziesz finalizował transakcję.

  2. Dzięki Vector. Ale niestety wyskakuje mi: „Aby sfinalizować tę płatność, dodaj do konta PayPal kartę debetową lub kredytową. Karta zostanie obciążona tylko wtedy, kiedy kwota transakcji przekroczy saldo Twojego konta”. A taki wymóg nidgy nie pojawiał mi się przy zakupach na steam czy humble bundle.

  3. Taki specyficzny wymóg GameFly, karta musi być podpięta, nawet jeśli chcemy płacić z salda konta PayPal.

  4. Bo to jest pier* Gamefly – żadnemu innemu sklepowi jaki znam nie jest potrzebna do trzymania na wieki danych karty – czy to paypal czy kupując bezpośrednio u nich trzeba podać dane karty i NIE DA SIĘ ICH USUNĄĆ – aby zmienić/usunąć trzeba podać poprawne dane kolejnej swojej karty, które sprawdzaja przez blokadę 1 funta. Do tego Gamefly ma w regulaminie możliwość obciążenia misięczną opłatą cykliczną i nigdy nie wiadomo kiedy odbije im palma by z tego skorzystać i na jaką kwotę! Teoretycznie nie powinno to mieć miejsca, ale przy takich dziwnych zabiegach i parciu na możliwość obciążenia karty nie polecam zakupów w Gamefly i wszystkim odradzam ten sklep – jest mnóstwo innych, które nie żądają podania na stałe danych karty i nie mają takiego regulaminu!

  5. Skoro są spadkobiercami Direct2Drive, to i paranoję po nich też odziedziczyli. Tam przecież była bardzo ciekawa weryfikacja telefoniczna 🙂
   Najlepiej mieć kilka kart, ta którą podpiąłem pod GF ma na codzień limit transakcji internetowych ustawiony na 0 i w dodatku kończy się jej termin ważności 🙂

  6. Dzięki wszystkim za informacje. Gamefly skutecznie zniechęcił mnie do zakupów w ich sklepie. Nie potrzebnie się zarejestrowałem.

  7. Ja kupowałem u nich jakoś w czerwcu,mam podpiętą kartę pod paypala , wszedłem tam z ciekawości spojrzeć jak to jest bo nie przypominam sobie żeby taka opcja była i nie widzę podpiętej karty.

  8. @MikuS:
   Bo masz podpiętą kartę pod PP i zgodziłeś się na jej obciążenie (Gamefly Subscriber Agreement czy jak to się nazywa) – Gamefly wymaga zgody na bliżej nie określone obciążenie karty bezpośrednio lub pośrednio podpiętej pod PP.

 3. AFAIK Gamefly wykupiło Direct2Drive. W tym ostatnim robiłem parę razy zakupy w 2008/2009 r. (stąd mam z automatu konto na GF) i nie pamiętam takich tańców na linie z danymi karty- Gamefly odbieram przez to znacznie gorzej niż D2D. Niby nie słyszałem by ktoś miał problemy z nieuzasadnionym obciążeniem, ale po prostu nie podoba mi się takie przetrzymywanie danych karty i lekko mnie to niepokoi :/

 4. Już chciałem kupować a tu takie info. też mi się nie podoba do przechowywanie informacji …