Komentarze do "Forza Horizon 4 (XOne + PC) za 114,26 zł w cdkeys"

  1. mam ultimate i zawartość troszkę rozczarowuje. dodali w dodatku tylko wyspe i to małą. a jedyne samochody które się tam naprawdę sprawdzają to off-road lub podobne.

   1. ja całkiem spoko się bawiłem 2 dni na tej wyspie, chociaż może to faktycznie nie tak dużo ale liczę na kolejne rozszerzenie w marcu

   1. W FH3 też gram 2 lata bo Multi jest bardzo dobry, niestety tego samego nie można powiedzieć o FH4, Póki nie naprawia MP, nie dadzą wyboru klas samochodów i typu wyścigów, indywidualnej rozgrywki to gra na miesiąc i do kosza

   2. Mi nie chodziło o to, że zrobiłem FH4 na 100%, tylko po prostu pograłem z 15-20 godzin i już mi starczy. Jeździło się fajnie, ale się znudziło 🙂

   3. FH3 jest o wiele większe pod względem zawartości od 4, więc w sumie nic dziwnego. Też gram do dziś w 3 (multi), a 4 zostawiłem po dwóch tygodniach.

    1. To dzięki za pomoc bo własnie sie zastanawiałem na zakupem FH4 Ultimate ..ale w takim razie na razie sobie daruję … aha pytanie : czy wersja z Game passa to wersja zwykła czy ultimate ???

 1. mam pytanie apropo forzy w xbox play anywhere, czy posiadając np. ową fh4 to czy mogę grać z bratem jednoczesnie na pc i xboxie w multi?

  1. Jeśli na Xboxie ustawisz swoje konto jako głowne (moja konsola domowa) to brat na swoim koncie bedzie mogl grać w gry z Twojego konta, więc Ty powinienes moc odpalic na PC.
   Nie mam pojecia czy multi jest miedzyplatformowe. Nie mam pojecia czy mozna przelaczac konta na PC. Niestety nie sprawdzę Ci drugiej opcji, bo skonczylby mi sie caly mobilny internet jednym pobieraniem FH ;p

    1. Nie jest to możliwe, mowa o tym że na X1 odpalasz i na PC, na PC i PC, X1 i X1.
     Chciałem w ten sposób pograć z synem.
     Gra jest przypisana do jednego konta. W momencie uruchomienia pojawi się monit o tym że gra została uruchomiona. Potwierdzenie skutkuje wylogowaniem z innego urządzenia.
     Musiał byś zakupić drugi egzemplarz.

    2. FAQ
     „Czy mogę się zalogować w jednej grze jednocześnie na Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10?”

     odp:
     „Tak. Gdy grasz w grę Xbox Play Anywhere, postęp w niej zapisuje się w Xbox Live. Dzięki temu możesz wznowić rozgrywkę w miejscu, w którym została przerwana, na innej konsoli Xbox One lub komputerze z systemem Windows 10. W ten sposób nie stracisz zapisanych stanów gry, dodatków i osiągnięć.”

     także niestety chodzi tu o to że tylko w offline 🙁 no nic

    3. Powyżej dodałem odpowiedź na także Twoje pytanie. Jest możliwa gra w tej samej sesji pomiędzy platformami używając tylko jednego egzemplarza. Online.

    4. Ustaw konto z grą na konsoli jako domowe. Graj na pc z tego konta a na konsoli jakiekolwiek inne konto będzie mogło zagrać w tą grę. Tak że możecie mając jeden egzemplarz grać obydwaj w tym samym czasie i w tej samej sesji.

    5. Każda gra tak działa. Czy to pomiędzy xboxami czy xbox/pc w przypadku gier Play Anywhere. Konto domowe. na konsoli powoduje że każde inne na owym xboxie może grać w każdy tytuł z biblioteki konta domowego przy czym to konto nie musi być nawet online. Dlatego też możesz to konto użyć na PC i grać na nim w dany tytuł.

    6. No to wiem, ale chciałem pograć on-line z synem i niestety wywaliło mnie z PC mimo że syn grał na drugim koncie utworzonym na konsoli (oprócz mojego). Chodzi mi o grę multi, razem.

Komentowanie jest zamknięte