Promocja na Forza Horizon 5

Forza Horizon 4 i Forza Horizon 5 w historycznie niskich cenach na Steam

Na platformie Valve wystartowała promocja, w ramach której możecie zakupić gry Forza Horizon 4 i Forza Horizon 5 w historycznie najniższej cenie w oficjalnej dystrybucji. Najnowsza odsłona wyścigów samochodowych od Playground Games dostępna jest na Steam za 174,93 zł. Za jej poprzedniczkę w wersji standardowej zapłacicie 70,94 zł.

Oferta potrwa do 12 września, do godziny 19:00.

Gry z serii Forza Horizon w Xbox Game Pass

Łowcy, przypominamy że Forza Horizon 4 i Forza Horizon 5 dostępne są w usłudze XGP w wersji na PC, konsole Xbox oraz w Chmurze. Nowi i niektórzy powracający abonenci mogą skorzystać z promocji na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 411,52 zł. Posiadacze aktywnej subskrypcji powinni zainteresować się promocją na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 138,28 zł. Więcek informacji na temat opcji kupna usługi znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.