X

«

»

Football Manager 2017 za 125 złotych w cdkeys

Football Manager 2017 PC – 28,30 Euro (125,05 zł)  – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na EUR w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • Tak, warto 🙂

 • Ostatni, w który grałem, to 14 i gdyby cena nie była strasznie wysoka jak na grę, którą co roku trzeba kupować znowu, to może i bym wziął, bo słyszałem pozytywne opinie.

  Swoją drogą, to ciekawe czy gdyby obniżyli cenę do 80zł za nówkę, to czy zarobiliby więcej, bo wydaje mi się, że sporo osób kupuje raczej raz na dwa lata albo i robi dłuższe przerwy, a tak to może więcej osób decydowałoby się na odświeżenie gry.

  • Ale po co? Wersje 2016 kupiło milion osób, wersja 2016 ma więcej graczy niż infinite warfare na pc (16 ma teraz 22 tysiące graczy, cod 8, 17 ma prawie 50). Ta gra sprzedaje się dobrze. I co z tego, że co roku trzeba kupic nową, jak w ciągu tygodnia spędzam w niej więcej, niż z innymi grami w ogóle?

   • HDN900

    Statystyki Steam to nie wszystko…

    • tu nie koniecznie chodzi o statystyki. po prostu gra się w to, co się lubi. cs’a też ludzie co chwilę kupują, bo został tak pomyślany, żeby jak najczęściej rozdawać bany. a ludzie się uzależniają od tej strasznie przereklamowanej strzelanki sieciowej. FIFA też sprzedaje się co roku i sam znam ludzi, którzy grają w wersje sprzed roku – co roku. po co? pewnie sami nie wiedzą, bo co za różnica, czy w piłce na PC widać różne fryzury u różnych graczy? a może po roku nudzi ich stary spiker… (sarkazm)
     wracając do FM – mam 2016 i wcale nie interesuje mnie 2017. jeśli kiedyś zmienię wersję, to tylko po mocno poprawionym interfejsie i z moją ulubioną drużyną w zasięgu (aktualnie II Liga Polska, więc i tak nimi nie pogram). a tak w ogóle, to zanim kupiłem pół roku temu FM2016, miałem… całkiem udany FM2010 🙂

    • Mam nadzieje, że wiesz, że ty nie jesteś jedynym człowiekiem na świecie? Do tego są mody i możesz grać już nawet okręgówką. Większość osób kupuje co roku, sprzedaż się im zwiększa, więc nie, nie zniżą ceny.

    • jestem najważniejszy. nie muszę być jedyny ;]
     będę chciał instalować przeróbki, to zainstaluję. aktualnie nie chcę.
     wiem, że niektórzy jeszcze grają we Fifa14. przypuszczam, że większość sprzedaży robią napalone ludziki, które „zawsze muszą mieć najnowsze”
     nawet jeśli nie, to na pewno dużą część zysku mają właśnie z takich. tylko czekać, kiedy zaczną dodawać wypasione dlc’ki z limitowanymi skórkami do preoredów 😀