X

«

»

Flash Sale w GMG – wszystko za £/$/€0.15

gmg-nowe-logo

W ramach błyskawicznej wyprzedaży zakupicie:

Zack Zero – £0.15 – Steam
Survive in Space – £0.15 – Steam
Steel Storm: Burning Retribution – Complete Edition – £0.15 – Steam
Shattered Haven – £0.15 – Steam
Neon Space – £0.15 – Steam
Cubicle Quest – £0.15 – Steam
Cross of the Dutchman – £0.15 – Steam
City of Chains – £0.15 – Steam
Broken Dreams – £0.15 – Steam
Blowy Fish – £0.15 – Steam
Blood of the Werewolf – £0.15 – Steam
Battlepaths – £0.15 – Steam

 • Karol Mazur

  Da się jakoś zmienić walutę?
  Pamiętam że ostatnio jak kupowałem na GMG to miałem euro lub dolary, a teraz funt.

  • Sami sobie zmienili w GMG walutę dla PL juz ze ~2 lata temu – od tego czasu przestało się opłacać tam kupować. Tak więc nie da się bez VPN, czego nie polecam, zwłaszcza dla gierki za 15 pensów. IMHO po prostu olać angielskie sklepy – niech się kiszą we własnym sosie.

   • Nie no, niektore gry ktore nie mialy w ogole przecen dzieki ich kodowi na -20% dawalo rade kupic troche taniej niz na steamie.

    • No właśnie „trochę taniej niż na steamie”. Tyle że IMHO na steamie nie kupuje się z PL za gotówkę, tylko kredyty. Inaczej w większości wypadków jest to nieopłacalne. Bo jak kupować za prawdziwe pieniądze takiego Dooma za 35,99€ podczas gdy w PL pudełkowa wersja pod steam zalega w sklepach po 99 zł.

    • Gryzłold

     Już się wczoraj tym doomem chwaliłeś, wystarczy. Jest na steamie kupa gier która na promocjach jest tańsza niż u nas, nawet na promocjach. A czasem tańszych i bez promocji – choćby Technomancer, niecałe 40€, w PL w pudełku uwaga: 199.

    • Biję się w piersi zapomniałem, że pisałem o Doomie. Po prostu wkurzyłem się widząc cenę 99 zł parę godzin później. Bynajmniej nie jest to chwalenie się bo w jednym zakupie było wtedy parę gier, w tym w cenie równej Doomowi o których nie pisałem, nie wspominając o tych tańszych po kilkanaście euro od początku summer sale. Po prostu takie przepłacenie wkurza, a nie ciśnienie na chwalenie się – od tego jest ściana aktywności/zakupów na steamie.

     A co do handlowania giftami – raz że oficjalnie niezgodne z regulaminem steam, dwa prędzej czy później przy większej ilości przyczepi się do tego skarbówka ze wszystkimi konsekwencjami, trzy na coś takiego tzeba mieć czas – być albo bezrobotnym albo emerytem.

  • Przecież teraz w funtach taniej…

   • Przykład: obecnie jest „promocja” na gry Bethesdy – taki The Elder Scrolls III: Morrowind Game of The Year Edition kosztuje 12,99 funta, co nawet przy jego obcnym kurse to bardzo dużo. W grudniu 2013 r. sam tam kupowałem wersję ESIII Morrowind Deluxe ze złotą zbroją dla konia za 4,99$ (dolar stał po ~3 zł), a ta wersja GOTY która jest obecnie za 12,99 funta kosztowała 3,99$. Bez komentarza.

    • Gryzłold

     Trochę się pokićkały tytuły. W wersji GOTY i GOTY Deluxe to jest ES4: Oblivion.

    • Faktycznie, sprawdziłem. To był Oblivion GOTY Deluxe za 5$ w wigilię 2013 r. Tym gorzej dla GMG, bo Morrowind starszy i tańszy.

 • Widzę że angole uczą się od naszych. Mnóstwo badziewia i jedna sensowna, mało przebundlowana gra (Cross of the Dutchman) i oczywiście od razu out of stock. Ile tego było? Wszystkie trzy jak w cdp?

 • Oho, widzę że słabo się sprzedały tajemnicze bundle za 0,20 funta.

 • Chciałem dodać Cross of the Dutchman i Blood of the Werewolf, ale oczywiście „Out of stock”. 😀