Final Fantasy VII za 20 zł na Greenmangaming!

greenmangaminglogo1

FINAL FANTASY VII – 8.03$ – Steam
Dawn of War Complete Pack – 28$ – Steam
Eve Online 30 Day Starter Pack – Amarr Bounty Hunter – 4$
Eve Online 30 Day Starter Pack – Amarr Explorer – 4$
Eve Online 30 Day Starter Pack – Asteroid Miner – 4$

Oprócz tego w promocji znajdziecie gry z katalogu Anuman Interactive – wszystkie ze zniżką 50%.

Ceny z kodem zniżkowym GMG20-KCDKK-H4TPB (nie działa na FFVIII)

 

 

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Final Fantasy VII za 20 zł na Greenmangaming!"

  1. Tak, nadal trzeba się rejestrować/zalogować na konto squeenix, ale tylko raz na danym sprzęcie. Wbrew temu co ludzie mówią nie jest to żaden always-on DRM, a raptem pojedyncze logowanie po instalacji. Potem już można grę odpalać nawet nie mając w ogóle połączenia z Internetem. Sprawdzone.

   Inna sprawa, że tak czy inaczej sama obecność tego DRM jest irytująca. Osobiście sugeruję też wyłączyć w launcherze usługę Cloud, gdyż więcej może być przez nią problemów niż pożytku (ludzie skarżyli się na utracone save’y).

   Niemniej jednak samą grę polecam. Pomijając ten cały launcher squeenix wszystko inne jest dobrze wykonane, jak na port starocia.

 1. Pamiętam z jakimi wypiekami na twarzy otwierałem 15 lat temu pudełko z FFVII, nawet jeszcze gdzieś leży w szafce u rodziców. Straszny hype był swego czasu na tą grę

  1. , choć sama gra nie do końca mi podeszła. Znacznie bardziej podpasował mi Planescape Torment czy baldury wydane w mniej więcej tym samym czasie.