X

«

»

Final Fantasy Type-0 HD – Przegląd ofert przedpremierowych

Type-0 HDZa 3 dni na polski rynek trafi Final Fantasy Type-0 HD. Oryginalna gra ukazała się w roku 2011 na PlayStation Portable, jedynie na rynku azjatyckim. Premiera odświeżonej wersji będzie więc podwójnym debiutem – na zachodzie oraz na konsolach nowej generacji.

W Type-0 HD wcielimy się w aż dwanaście postaci – członków Class Zero, a jednocześnie adeptów akademii Vermillion Peristylium. W odróżnieniu od pozostałych odsłon Final Fantasy, walki w tej produkcji prowadzone są w czasie rzeczywistym. 

Final Fantasy Type-0 HD trafi na polski rynek 20 marca. Gra dostępna będzie na dwóch platformach – PlayStation 4 oraz Xbox One.

PlayStation 4

Najniższą cenę znajdziecie w Zavvi.com – £32.99, czyli w przeliczeniu około 191 zł. Dostawa do Polski jest darmowa, chociaż oczywiście może potrwać nieco dłużej, niż przy zakupach w naszym kraju.

W Polsce grę najtaniej znajdziecie w sklepie Playergames.pl. Wyceniono ją tutaj na 199 zł, a za wysyłkę musicie dopłacić 11,90 zł w przypadku Paczkomatu InPost lub 16 zł za kuriera.W innych sklepach za Final Fantasy Type-0 HD musielibyście zapłacić przynajmniej kilkanaście złotych więcej.

>> Final Fantasy Type-0 HD – PlayStation 4 – porównanie cen << 

Xbox One

Również w przypadku konsoli Microsoftu, najtańszym sposobem pozyskania gry będzie zakup jej w Zavvi.com za £32.99 (ok. 191 zł). Dla osób niecierpliwych – Playergames.pl199 zł z wysyłką od 11,90 zł.

>> Final Fantasy Type-0 HD – Xbox One – porównanie cen << 

PlayStation 4 – Edycja Limitowana Fr4me

Fr4me-Final-Fantasy

Jedna ze specjalnych edycji limitowanych Type-0 HD zawiera specjalne, kolekcjonerskie pudełko, przypominające nieco ramkę na zdjęcia. Pudełko posiada też wymienne okładki z motywami z gry, dzięki czemu można dostosować je zgodnie z własnymi upodobaniami.

Cenowo najlepiej prezentuje się oferta Zavvi.com – £39.99 (około 232 zł), z darmowym transportem do Polski. W Polsce najlepszą ofertą jest propozycja od Sklep.gry-online.pl gdzie za Final Fantasy Type-0 HD w edycji Fr4me zapłacicie 223,90 zł z przesyłką kurierską za 13,99 zł.

>> Final Fantasy Type-0 HD – PlayStation 4 – Edycja Limitowana Fr4me – porównanie cen << 

Xbox One – Edycja Limitowana Fr4me

Również w tym przypadku najlepszą ofertą jest propozycja Zavvi.com –  £39.99, a wartą uwagi, polską alternatywą jest zakup w Sklep.gry-online.pl – 223,90 zł + 13,99 zł za dostawę kurierem.

>> Final Fantasy Type-0 HD – Xbox One – Edycja limitowana Fr4me – porównanie cen << 

PlayStation 4 – Edycja limitowana Steelbook

Steelbook-Final-Fantasy

Druga z edycji limitowanych wzbogacona została o steelbook z motywem z gry. Najtaniej znajdziecie ją w Grymel.pl 249,90 zł. Koszt wysyłki to 7,90 zł w przypadku Paczkomatów InPost i 9,90 zł za kuriera.

>> Final Fantasy Type-0 HD – PlayStation 4 – Edycja Limitowana Steelbook – porównanie cen <<

Xbox One – Edycja Limitowana Steelbook

Również posiadacze konsoli Xbox One powinni zainteresować się ofertą od Grymel.pl 249,90 zł z dostawą od 7,90 zł, bowiem jest to najtańsza oferta.

>> Final Fantasy Type-0 HD – Xbox One – Edycja Limitowana Steelbook – porównanie cen <<

 • Nie całkiem debiut, wyszło kompletne angielskie fanowskie tłumaczenie wersji PSP 🙂

  • Shav

   No cóż to nadal debiut – oficjalny. 🙂

 • dodajcie jeszcze najbardziej wypasiona edycje ze sklepu square po 100E na kazda konsole

  • Karol Niecik

   prawy alt + u = € 🙂

   • Tetriando

    O dzięki, fajny trick xD

  • Shav

   Ze sklepu Square wysyłają bez problemu do Polski? Zaraz sprawdzę, bo niestety w polskich sklepach nakład kolekcjonerek się wyczerpał.

   • Gokulo

    Wysyłają, ja swoją CE zamówiłem już w grudniu u nich.

   • w polskich sklepach ich nigdy nie bylo to jest ex w sklepie sqare tak samo jak bylo z ed gilotyny w ACU tylko w sklepie ubi