Final Fantasy Tactics WOTL

Final Fantasy Tactics: War of the Lions za 18,99 zł w Google Play

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Final Fantasy Tactics: War of the Lions za 18,99 zł w Google Play"

  1. Jeżeli komuś po drodze z piractwem. Dodatkowo sterowanie w wersji z psp (odpalanej jak rozumiem przez emulator ppsspp) na ekranie dotykowym nie jest ergonomiczne, przynajmniej dla mnie.
   Ogólnie porty starszych gier od Square Enix dzielą się na te słabe (np. Chrono Trigger kilka lat temu był absolutnie niegrywalny, pełen bugów oraz stabilny tak samo jak osoba z borderline’m czy Secret of Mana) oraz bardzo dobre (np. The World Ends With You jest fenomenalnym portem z DS’a, z przebudowanymi mechanikami na potrzebę urządzenia z jednym ekranem oraz znacznie wyższą rozdzielczością).

   Port FF Tactics należy do tej drugiej grupy i za 19 zł jest świetną ofertą. Może nie wprowadza ogromnej przebudowy w mechanice ale komfort grania jest znacznie, znacznie wyższy niż przy używaniu ppsspp.

 1. Bym kupił, ale jeszcze chyba nigdy nie ukończyłem gry na telefonie, max godzina i później już nie uruchamiam :/

  1. Mam to samo, mimo że kocham tą grę i kupiłem ją już z 2 lata temu na androida, to na telefonie nienawidzę grać. Może doczekamy się kiedyś wersji na steam.

 2. A ja tam mam wersje tej gry na psp 😀 ale jeszcze nawet nie odpaliłem, ale udało się kilka lat temu kupić za grosze. 🙂 Do niedawna znowu grałem w ff4 na psp, ale ostatnio za coś ponad troszkę 5zł kupiłem sobie Doom & Destiny na telefon, i przyznam że gierka miodzio,czasami podłączam też pada, ale nawet na samym telefonie gra się znośnie. 🙂

  1. Polecam też „sequel” do Doom & Destiny o nazwie Doom & Destiny: Advanced. Tytuł ten odrzucił mnie kilka lat temu, ale poprzez zapał twórcy (świetny człowiek swoją drogą, miałem okazję wymienić z nim parę maili) gra jest aktualnie bardzo dobra. I w sumie ma więcej wszystkiego – więcej nawiązań popkulturowych (jest nawet nawiązanie do Humble Bundle :D), przebijanie czwartej ściany w ciekawy sposób, dodano pasywne perki działające poza walką, mnóstwo kostiumów do odblokowania w grze (tak, jest nawet nawiązanie do pewnego Rivskiego włóczęgi oraz Son Goku), 16 klas postaci, totalnie opcjonalny moduł online (wraz z zapisem w chmurze) itd. itd.

   Jeżeli jedynka przypadła Ci do gustu to na dwójce zdecydowanie się nie zawiedziesz.

   1. Dziękuje za informacje, też kupiłem tą wspomnianą przez Ciebie grę, jak była ostatnio promocja 😛 teraz pamiętam że dałem za jedną i drugą równo po 5.29zł (na androida) 🙂 czyli jak za darmo.