Promocja na FIFA 21
  Polecamy

FIFA 21 Edycja Mistrzowska na Xbox One oraz Xbox Series X|S za 59,62 zł w brazylijskim Microsoft Store

W Microsoft Store rozpoczęła się promocja na FIFA 21 Edycja Mistrzowska. Tak jak zazwyczaj, grę można zakupić taniej w brazylijskim regionie Microsoft Store. 😉 Abonenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymają bogate wydanie gry FIFA 21 za 59,62 zł, natomiast użytkownicy bez aktywnej subskrypcji XGPU za 89,43 zł:

Usługę XGP Ultimate aktywujecie za niewielkie pieniądze korzystając z naszego poradnika: Nowy sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate! 28 dni abonamentu dla nowych i aktywnych użytkowników za 17,07 zł!

Sposób dokonania zakupu w brazylijskim Microsoft Store opisujemy w rozwinięciu wpisu.

Jak kupić tanio FIFA 21 Edycja Mistrzowska w Microsoft Store

Krok 1. Zaopatrujemy się w karty podarunkowe o odpowiedniej wartości:

Krok 2. Do konta w MS Store dodajcie dowolny brazylijski adres, korzystając z Google.

Krok 3. Na karcie gry FIFA 21 Edycja Mistrzowska Xbox One & Xbox Series X|S w brazylijskim MS Store klikacie w przycisk R$79,80 com Xbox Game Pass Ultimate lub Encomendar/Comprar, a następnie Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Giftcardy są aktywowane w momencie wyboru metody płatności (Resgatar um cartão-presente). Środki pozostałe z transakcji (w tym przypadku 20,20 BRL) zostaną przypisane do konta i można z nich skorzystać przy kolejnych zakupach, na przykład na gry z Wiosennej Wyprzedaży w MS Store.

Jak kupować gry Xbox w brazylijskim MS Store
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.