-90% – The Longest Journey Pack – 2,99 € (12,97 zł) – Steam

Pakiet zawiera:
The Longest Journey
Dreamfall: The Longest Journey

Promocja potrwa 24 godziny lub do wyczerpania zapasów.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Fanatical Star Deal – The Longest Journey Pack"

  1. Nie wiem co ludzie widzą w tym dubbingu. April brzmi po polsku jak stara, wulgarna, pani lekkich obyczajów z blokowiska, delikatnie mówiąc. W oryginale jest wyrazista, ale naturalna, kobieca i zabawna. Do tego wiele smaczków, jak i ogólny bardzo fajny feeling umyka.

   1. To prawda, ale polskich głosów w grach przygodowych jest bardzo, bardzo mało. Jedynym przypadkiem, gdzie polski dubbing przebija angielski jest Ace Ventura z 1997.

   2. E tam, chyba trochę demonizujesz. Ja na przykład uważam, że ta chrypka Olszówki nadawała April dodatkowego charakteru. Ale co kto lubi – grunt to mieć wybór 😉

  1. Nie będę wskazywać palcem, ale hula po necie spolszczenie wraz z patchem, który nieco „odświeża” TLJ (antyaliasing itp.).

 1. The Longest Journey (nie mylić z Dreamfall) na GoG chyba ma polski język (i angielski), a przynajmniej tak jest napisane. Za to na Steam chyba nie

  1. 5 sekund szukania w google i masz spolszczenie wraz z patchem podbijającym jakość grafiki. Polecam sam wczoraj z nim grałem:)

   1. Do wersji GoG chyba też on działa, ale nie jestem pewny. Jak jest polska wersja dostępna legalnie, cyfrowo i są co jakiś czas promocje, to ktoś może będzie tak wolał.