«

»

Fanatical Star Deal – Alien: Isolation Collection

-82% – Alien: Isolation Collection – 8.19 € (35,29 zł) – Steam

Oferta ważna 24 godziny lub do wyczerpania zapasów.


Zaoszczędźcie na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

 • Dają jeden klucz czy pojedynczo do podstawki i DLC?

  • Jak kupowałem u nich rok temu, w tej samej cenie, to był 1 klucz do całości 🙂

   • 2 lata temu w jednym kluczu, rok temu też, to pewnie teraz też 🙂

 • Karol Niecik

  News niżej Injustice 2 Ultimate Edition z listopada 2017 za ok. 31. Alien strasznie dobrze trzyma cena jak na swój wiek, to chyba wina wciąż wysokiej ceny bazowej. 180 zł dla zbiorczego wydania gry z 2014 roku, grubo.

  • Nie ma to jak porównywać ceny z keyshopu (cdkeys) z oficjalną dystrybucją. Można w ten sposób dowolną teorię „udowodnić”.

   • Karol Niecik

    cdkeys to oficjalny dystrybutor. W newsie nie masz taga „keyshop” a „promocje cyfrowe” i kupujesz grę od sklepu nie od użytkowników platformy.

    Uważam porównanie za celne bo dotyczy dwóch zbiorczych edycji gier AAA obecnej generacji.

    • Mylisz keyshopy takie jak cdkeys z miejscami błędnie nazywanymi keyshopami, które w rzeczywistości są targowiskami gdzie randomowe osoby wystawiają co tylko chcą.
     W innych keyshopach tagowanych przez ŁG jako „promocje cyfrowe” można kupić choćby klucze Windows 10 po parę eujro, oczywiście bez wymaganych przez Microsoft certyfikatów autentyczności, taka „cyfrowa dystrybucja” dla tych którym się nie chce cracków szukać, trzeba być człowiekiem o nietuzinkowym poczuciu humoru by ich nazywać „oficjalnymi dystrybutorami”.

    • Karol Niecik

     Tym grubiej.

    • „Tym grubiej” że lepsza gra z oficjalnej dystrybucji jest tańsza niż równie stara, ale gorsza gra z keyshopu? Tym grubiej byłoby gdyby porównać oficjalne ceny, Dying Light Enhanced nie schodził z tego co pamiętam poniżej ok. 60 zł, prawie 2 razy tyle ile tu za Alien Isolation Collaction wołają. Przecież te 30-50 zł za kompletną edycję gry w oficjalnej dystrybucji to w zasadzie standard, niezależnie od wieku gier (masz choćby aktualnie na humble store, a parę dni wcześniej na steamie, GTA IV Complete za 9€), Czasy gdy gry taniały w nieskończoność, czyli np. do 10€ bazowej ceny i potem ciągle trafiały na 75-procentowe obniżki mamy już dawno za nami.

    • Karol Niecik

     cdkeys to dystrybutor. W newsie nie masz taga „keyshop” a „promocje cyfrowe” i kupujesz grę od sklepu nie od użytkowników platformy odsprzedających detalicznie nabyte klucze.

    • Widzę że z Tobą można jak grochem o ścianę. Ale spróbujmy ponownie: to że ŁG nazywają targowiska keyshopami a keyshopy „cyfrową dystrybucją” to nie znaczy że cdkeys to oficjalny dystrybutor czegokolwiek, tag na ŁG to ma być Twój argument? Podałem Ci linka do listy oficjalnych dystrybutorów Segi, czyli sklepów które oficjalnie sprzedają choćby Alien Isolation. Steam jest? Oczywiście. Muve jest? Jest. Humble Store? Jest. Fanatical? Jest. Cdkeys? Pewnie zapomnieli wymienić.

 • rewelacyjna gra na zimowe wieczory. Bawiłem się naprawdę nieźle przy niej. Ostatnie etapy gry pokonywałem już biegiem ;D A najlepsze było jak w pewnym momencie wchodząc do kapsuły razem ze mną wszedł obcy xD wcisnąłem jak najszybciej klawisz by była cutscenka i żebym nie padł xD