fallout 76

Cena z kodem na 3% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku.

Fallout 76 PC (EMEA) – 38,98 zł – Bethesda Launcher

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Fallout 76 za 38,98 zł w cdkeys"

  1. Ja go kupiłem jakieś 3 miesiące po premierze i mam już około 120h. Na początku gdy grałem były problemy z lagami i generalnie stabilnością serwerów, teraz bardzo rzadko. Są czasami graficzne błędy lub jakaś inna dziwna sytuacja raz na kilka godzin, ale wg mnie jak najbardziej grywalne. Nadal jest to gra bez standardowych NPC, ale mi to zbytnio nie przeszkadza – jest dużo do czytania i słuchania.

  1. dokładnie gierka jest rewelacyjna. Cieszę się, że gimba powtarza w kółko te same zresztą już nawet nieśmieszne teksty bo przynajmniej debili nie ma na serwerach. Po reckach podchodziłem z olbrzymim dystansem do tego tytułu, jednak od końca grudnia gram nieprzerwanie dzień w dzień tylko w to 🙂 Wciąga niesamowicie. Nawet nie chce mi się odpalać DMC5 i The Division 2 z AMD rewards… i zamiast sprzedać na momencie pokusiło mnie dodać do kont….

   1. Jak dla mnie F76 wymaga po prostu wniesienia ciekawych aktualizacji. Grało mi się dobrze i możliwe, że wrócę jeszcze jak coś fajnego dodadzą. Mam w nosie całe te awantury i copy/paste teksty krzykaczy :p

   2. Mam to samo. Na reddit z tego co czytałem, to kobiety/dziewczyny chwalą sobie społeczność Fallout 76 jako jedną z niewielu, gdzie gdy ktoś usłyszy ich głos to traktuje je jak normalnego gracza, a nie jakiś jednorożec z cyckami. Piszą też, że sporo starszych osób w to gra, w tym takie 50/60+, więc średnia wieku pewnie dużo większa niż w popularnych grach.

  2. Próbowałem i z bólem serca zgadzam się z opiniami recenzentów – gra obiektywnie słaba. Jednak jeżeli komuś się chce grać to szacunek i nic mi do tego.

  1. Sprzedam swoją za 50groszy. Dostałem do gumek od PlayStation. Zastanawiałem się co to jest i na co to dali. Myślałem że wypełniacz pudełka czy coś

 1. Najgorsze, że ten Fallout wcale nie jest taki zły, ale model marketingowy i pare rozwiązań go uziemiło

  1. Zapowiadali rewelacyjną przygodę, dopracowaną merytorycznie i technicznie, a dostaliśmy coś na poziomie (w najlepszym wypadku) „nie jest taki zły”. Stąd hejt, bo jakby na zapowiedzii i pudełku napisali „nie jest taki zły” 🙂 to ja bym pierwszy bronił tego tytułu.

  2. Mi się grało przyjemnie przez pierwsze kilkanaście godzin. Powolutku się rozwijałem, odkrywałem nowe miejsca itd. Ale odrzuciła mnie po jakimś czasie bezcelowość + być może fakt, iż grałem sam. Gdybym nie miał tony singlówek na steamie i Path of Exile to możliwe, że bym wrócił.

  3. Ej, ukradłeś mi avatara, którego od dawna używam na innych serwisach. Ładnie to tak? 😉

 2. jeszcze ze 3 dyszki w dół i zaczne sie zastanawiać czy by sie nie zacząć zastanawiać nad kupnem.

 3. Lepiej poczekać do konferencji na E3 gdzie ogłoszą,że gra jest wielkim sukcesem ale wychodzą na przeciw głosu fanów i przechodzi na F2P