Komentarze do "Fallout 76 na Xboxa One za 64,88 zł w cdkeys"

 1. Ej, Revan, weź jakąś meliske czy coś. Znowu zapomniałeś kup i tak wiem, robi sie to nudne ale bede o tej kupie przypominać aż F76 zdechnie xD

  1. A kupiłeś? Bo jak nie, to na ch… życzysz źle ludziom, którzy kupili i się dobrze w nich bawią???

   1. Dla ich własnego dobra. Są na świecie gry dużo lepsze za dużo mniejsze pieniądze. Wystarczy wyjrzeć ze stworzonego przez siebie getta F76*.
    .
    *) – nie dotyczy zaślepionych fanatyków gier Bethesdy.

    1. To są ich pieniądze i ich sprawa. Wydali, czerpią z tego przyjemność, niech grają. Jak wyglądał No Man’s Sky w dniu premiery? A jak wygląda dwa lata później? Bethesda musi zrobić to samo, bo wie, że w innym przypadku nikt ich nowej gry nie kupi (dlatego Sean naprawiał No Man Sky, bo wiedział, że gdyby tego nie zrobił, byłby w tej branży spalony). Powiem Ci, że to jest wkórzające, podobnie było z Mass Effect Andromeda – ja się w niej dobrze bawiłem. Ale przez płaczków, którzy gry nawet na oczy nie widzieli (ale jak owieczki powtarzali to, co od kogoś usłyszeli czy też zobaczyli 12 sekundowy gif), EA olało ten tytuł.

   2. ALe mnie nie interesuje jak sie bawią, fallout to bubel i nie powinno to ujrzeć światła dziennego a że sie ktoś przy tym dobrze bawi to tylko pokazuje że można wydawać crapy bo sie znajdą chętni.

    1. Nie zaglądam do portfela ale potem takie osoby jaakty płaczą że wychodzą takie słabe gry a sam je kupuję. Dobrze się bawisz okej, ale nie nazywaj się graczem bo wspierasz buble

    2. Napiszę jeszcze raz, nie będziesz mi zaglądał do portfela. Mnie stać na to, żeby kupić grę za 200 zł i wywalić ją w kąt po 1h grania. Ale wiesz, jak byłem biedny jak ty i musiałem przez rok oszczędzać na 1-2 gry w ciągu roku to też płakałem jak ty. Teraz, gdzie tak naprawdę ostatnie 5 cyfr na koncie w ogóle nie mnie interesuję kupuje co chcę i za ile chcę (a dzięki łowcom jeszcze taniej). Ale ty nie będziesz mi zaglądał do portfela. Ja w przeciwieństwie do ciebie grę kupuję i jestem w stanie powiedzieć czy jest dobra czy nie. ty natomiast powtarzasz to, co powiedzieli inni (a, zapomniałem teraz gry „przechodzi” się na twitchu/youtube). Jesteś taką typową owieczką, która powtarza za innymi.

    3. Ja bardziej szanuje siebie i swoja prywatnosc. Jak juz napisalem, jak bedziesz mial kasy jak lodu, to bedziesz mial to wszystko gdzies. Inna sprawa gry ti drogie hobby, jak kogos nie stac to niech zbiera znaczki… a nie, znaczki potrafia byc drozsze.

   1. Nie są przyzwyczajeni do naprawiania gier. Od czasów Morrowinda zawsze robili to za nich gracze.

 2. F76 tak bez niczego? Nie jako dodatek do dysku, nakładek na pada, mrożonych pierogów w lewiatenie? Słaby deal