«

»

Fallout 4 za 30,72 zł w Voidu

Cena z kodem zniżkowym 24H

-74% – Fallout 4 – 30,72 zł – Steam

 • Jak ktoś się zastanawia czy brać podstawkę czy dopłacać drugie tyle do GOTY, to mówię brać podstawkę , grania jest tyle że jeszcze się znudzi. Sam tak zrobiłem.

 • Czy jeśli ktoś zagrywał się w pierwsze Fallouty, ale uznał radykalne zmiany jakie nastąpiły w części trzeciej i New Vegas to będzie dobrze się bawił przy „czwórce”? Jestem świadom dużego nacisku na akcję i pewnych cięć w kwestiach dialogowych (to mnie najbardziej boli), ale z drugiej strony, bardzo przypadła mi do gustu wizja świata przedstawionego przez Bethesdę. Może nie tak posępny jak Fallout 1, ale z pewnością ma swój styl. Czy gra potrafi sprawić frajdę w kwestii klimatu, akcji, fabuły i rozwoju postaci?

  • Moim zdaniem tak, mi ta gra podoba się bardzo, jeżeli podobał ci się F3 to nie zawiedziesz się. Najbardziej skopane jest zarządzanie ekwipunkiem, przekładanie gratów do towarzyszy lub do szafek to istna masakra.

  • Mnie właśnie nie podoba się świat Fallouta od Bethesdy – płytki, nudny i bez wyrazu. Postacie w ogóle niewyraziste. Zadania nudne, tylko łazić do znacznika. Historia – szkoda gadać, znowu szukanie rodziny. Strzelanie drewniane, bugi i glicze. Skalowanie poziomów. Bleh.

   I to mi się właśnie nie podoba w ich grach a nie że „nie ma kamery izometrycznej” czy innego bzdurnego kontrargumentu z czapy.

   W New Vegas też kogoś szukaliśmy ale to co działo się wtedy i po – to było świetne. Obsidian dał radę tam gdzie Bethesda nie ma startu, zazdrośni zabronili im robić więcej gier z tej serii XD

  • Nastawiając się na dobrego RPG spotkasz się z zawodem.
   Nastawiając się na strzelankę w świecie Fallouta, możliwe że będziesz się dobrze bawił.

 • Kod chyba juz wygasł

 • Janko Muzykant

  Kod wygasł ale z kodem SUMMER18 kosztuje 31 zł z groszami.