Fallout 4 PC – £5.69 (28,00 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Fallout 4 za 28 złotych w cdkeys"

  1. Pod warunkiem że liżesz dupska synthom. Bo jak nie to w sumie niewiele jest tam do roboty a questy poboczne nie są jakoś specjalnie wciągające. Zwiedzanie podstawki jest zdecydowanie lepszą przygodą niż Far Harbor (no dobra trochę z dupy porównanie bo jednak podstawa jest dosyć duża a Far Harbor to mała wysepka z kilkoma dziesiątkami lokacji

 1. Działa to to coś w końcu, czy nie działa?
  Dostałem od żony na urodziny ponad pół roku temu i okazało się, że gra wywala do Windows’a za każdym razem jak ma wejść do menu.
  Szukałem, czytałem i okazało się, że po którejś aktualizacji, by móc normalnie grać, należy włączyć Steam w trybie offline i „fizycznie” wyłączyć internet (wyjąć kabel/wyłączyć kartę wi-fi).

  1. Gra działa bez żadnego problemu od zawsze. Pół roku temu ponownie próbowałem podejść do F4 i nie napotkałem żadnych przeszkód w postaci błędów.

   1. Większość zgłoszeń związanych z wysypaniem gry napływa głównie z Europy Wschodniej. Jeśli mieszkasz w Polsce i nie masz w tym momencie problemów z odpaleniem gry, to masz chyba szczęście. 🙂

  2. Ten błąd jest nadal, ale nie jest to jakaś wielka niedogodność, osobiście omijam go w ten sposób – normalnie uruchamiam steam, grę i kiedy już pojawia się ekran wyboru ( nowa gra, wczytaj itp.) odłączam fizycznie kabel od kompa, ładuję zapis i ponownie kabel podłączam, mam to wszystko na wierzchu więc post nuklearna apokalipsa mnie nie rusza 😉

   1. jeszcze brakuje w tym opisie, że pomiędzy odłączaniem kabla stepujesz wokoło wiklinowego kosza machając rękami w górę i w dół przez 20 minut a potem turlając się w prawo i lewo robisz 3 fikołki i wtedy gra zaczyna działać.

   2. ha, u mnie to nie przechodziło. Gra jak zczaiła że mam znowu neta po prostu wywalała do pulpitu. Na szczęście zwykły bok w zaporze pomógł.

  3. Polecam zablokować wszystko w Firewallu będzie działać jak dobrze zrobisz bez odłączania kabelka LAN/wifi

  4. U mnie śmiga bez blokowania. Tak z modami jak i bez. Generalnie Fallout słaby lecz gra przyjemna.

   1. Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi. No niby coś można zablokować, ale to takie trochę na około, kupujesz grę to powinna po prostu działać. To tak jak bym kupił nowoczesne auto naładowane elektroniką i najnowszymi bajerami i mógł nim jeździć dopiero po zakręceniu korbą jak w autach z przed 60 lat, tyle że dwa razy w lewo, potem trzy razy w prawo. Niby nie przeszkadza, ale to chyba nie o to chodzi. ;p

   1. Tak bardzo że dałem łapke w dół, sam kupiłem F4 Goty za stówkę i w sumie to były dobrze wydane pieniądze.

    1. F4 goty i F4 to dwie zupełnie różne gry, więc nić dziwnego, że uważasz to za dobry zakup

  1. Zgadzam się, z Wiedźminem też trzeba jeszcze poczekać, jakiś czas temu było za 40zł, ale za 20zł byłbym już chętny zakupić ową produkcję. I tak zdaję sobie sprawę, że to zdecydowana nadpłata za tego typu produkcję, ale czasami trzeba zrobić wyjątek.

  2. Ale to tylko i wyłącznie za wersję GoTY (nominacja BAFTA, więc to GoTY i tak się nie liczy), wersję nie-ruską i taką, której nie trzeba „odpinać” od neta, żeby się ciągle nie wywalała. A i wtedy bym się srogo zastanawiał, czy to wciąż nie jest strata, niewielkich bo niewielkich, pieniędzy.

 2. Na PCgaming wiki jestENBoost który podobno niweluje stutteringi, a także jakiś program do zaawansowanego configu, też podobno coś pomaga.