«

»

Fallout 4 za 24 zł w cdkeys

Cena z kodem na 3% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku.

Fallout 4 PC – 24,02 zł

Dzięki za cynk Łukasz.


Zaoszczędźcie na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

 • było taniej ? i jak nie było w monthly to pewnie niedługo będzie

  • Nie było taniej

   • to czemu nie ma serduszka ?

    • Limpopo

     Bo nie warto, jak już było lepiej brać edycję GOTY z Gamesrepublic za 58zł. Sam Season Pass w takiej cenie chodzi.

    • Podstawka wystarczy, żeby się srogo zawieźć. Nie po trzeba to tego jeszcze DLC. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

     Chociaż ludzie piszą, że Far Harbor jest niezłe.

    • scarfan

     Dokąd jedziesz? Dokąd chcesz się zawieźć?

    • 😊
     Country roads, take me home.

  • Na pewno będzie w bundlu, podobno razem z całą serią Call of Duty.

   • biorę pomimo tego że i tak nie zagram

 • CaptainSweden

  Już myślałem, że 76. Ciekawe czy do gwiazdki 76 zejdzie do takiej ceny. XD

  • zależy która gwiazdkę masz na myśli 😉 jeśli 2076 r to jest szansa 😉

 • Jacek Kowalewski

  Zacząłem grać i nawet nawet. Nie wiem dlaczego do bani by miało być. Jakieś konkrety ?

  • Bo nie wszystkich kręci zbieranie złomu i crafting. Minus to to gra jest mocno średnia (np. poszukiwanie twojego syna jako główny wątek) i to marne RPG. Np. ciągłe ataki losowych potworków na osadę. meh

   • Przypomnij, jaki jest „główny wątek” Wiedźmina 3, według niektórych „RPGa wszech czasów”? Czy aby nie poszukiwanie przybranej córki uprowadzonej przez tajemniczy i potężny „Dziki Gon”?

    • Tyle że w Wiedźminie 3 ten wątek jest całkiem interesujący, a o tym synku z Fallout 4 bardzo szybko się zapomina. Intryga i tak ostatecznie jakaś dobra nie jest.

    • Znaczy zgodnie z zasadą, jak się fakty z tezą nie zgadzają, to tym gorzej dla faktów? Fabuła WIedźmina 3 to kalka fabuły Fallouta 3, powtórzonej potem w Falloucie 4. O Ciri zapomina się tak samo szybko jak o ojcu/synu z Falloutów, już w pierwszej lokacji gdy zamiast pędzić dalej trzeba robić inne questy.
     Żeby nie było, główny wątek FNV jest jeszcze bardziej prostacki i absurdalny, kurier któremu cudem udało się przeżyć zamiast się cieszyć i ruszyć swoją drogą staje się zakapiorem śledzącym swoich niedoszłych oprawców…

    • Nie zgadzam się z tym.
     Ciri posiada osobowość i bardzo często wspominana jest podczas opowieści, a nawet możemy nią pograć. Powoli poznajemy losy Lwiątka z Cintry oraz jej podejścia do ludzi i świata.
     A synek z Fallout 4… po prostu jest i tyle. Gra Ci wyznacza pełno zadań, ale rzadko, które ma coś wspólnego z poszukiwaniem syna (zwłaszcza prowadzenie bazy).

     A motyw pościgu za ukochaną lub odległym celem powtarzał się wielokrotnie już przed Fallout 3, 4 czy Wiedźminie.

     Krytyki do F:NV nie rozumiem, bo ja bym raczej szukał osoby, która palnęła mi w łeb, żeby jej strzelić w łeb, ale kilka razy dla pewności. Zostaje też zadanie do wykonania, które powierzyła nam potężna osoba.

    • Czyli tym razem ad absurdum? Niemowlę nie ma osobowości, rzeczywiście masakra jakaś, co za idiotyczne założenie że rodzic mimo to jest do niego przywiązany.

     Kurier, czyli nikt, po cudownym ocaleniu po egzekucji przeprowadzonej przez bandę uzbrojonych najemników nie zabiera du.y w troki tylko postanawia się na tych najemnikach zemścić? Rzeczywiście nic dziwnego, przy założeniu że to gimnazjalista napisał.

    • Lol. A główny wątek w Fallout 2 to szukanie jakiegoś złoma o nazwie GECK. A w Torment to odzyskanie pamięci. A w BGII ucieczka przed zabójcą.

    • To że stare Fallouty są przereklamowane nie musisz mnie przekonywać. Podałem Ci tylko przykład gry uznawanej dość powszechnie za co najmniej dobrą grę RPG, w której wątek główny okazuje się być praktycznie identyczny ten który Twoim zdaniem definiuje grę „mocno średnią” i „marne RPG”. A te „ciągłe ataki losowych potworków na osadę” to niby czemu przykład złego RPGa? To, podobnie jak karawany, to sposoby na ukazanie żywego świata. I nie są w niczym uciążliwe, grając w F4 miałem komplet osad i nigdy nie angażowałem się w ich obronę, były wystarczająco rozbudowane i umocnione by skutecznie bronić się same.

    • Gdzie ci to napisałem że definiuje? Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.

     >sposób na ukazanie żywego świata

     żywy świat to by był jakbyś po powrocie do osady zastał pomnik na swoją część z racji tego że w pojedynkę postawiłeś obronę całej wioski jak debile tłukli młotkiem w to samo miejsce przez 2 tyg; albo obrabiali to samą roślinę codziennie między 8-18. Albo siedzieli na fotelu każdego dnia.

     Cała to mechanika była tak wspaniała że była powodem powstania całej gałęzi memów. LOL. EOT. https://uploads.disquscdn.com/images/021fcf9d8278a78c36a69533efd3d4451b4d2b26291225d5ecad5f46964d2a9d.jpg

    • Cytuję: „Minus to to gra jest mocno średnia (np. poszukiwanie twojego syna jako główny wątek) i to marne RPG”. Czyli podałeś 1 (słownie: jeden) przykład na to że Fallout 4 jest „mocno średnią grą i marnym RPG”. Gdy tymczasem Wiedźmin 3 ma taki sam główny wątek i tak samo już pierwszej lokacji bohatere musi go przerwać żeby zająć się sprawami jakichś wieśniaków których pierwszy raz w życiu zobaczył, i którzy na dodatek nie szczędzą mu dowodów na to,że gardzą takimi jak on odmieńcami.
     Teraz z kolei narzekasz na to że NPCe w „mocno średniej grze” mają powtarzalne zachowania. I znowu przypomina mi się Wiedźmin 3 w którym NPCe nie tylko codzoeinie robili dokładnie to samo, to jeszcze przy każdym ich mijaniu słyszało się dokładnie te same dialogi.

     Ale skarbnica internetowych mądrości (to oczywiście ironia), czyli „twórcy memów” widać tego nie zauważyli.

    • polecam przeczytać to: https://sjp.pwn.pl/so/np;4476450.html bo widzę że nie wiesz co ten termin znaczy.
     Jeśli potrzebujesz dokładnej analizy co jest nie tak w F4 i co powinno tam być zrobione lepiej polecam przeczytać np. oceny i recenzje na metacritic albo na steamie. Ja nie mam czasu i ochoty robić 40 stronicowej analizy co jest w tej grze zepsute i dlaczego żeby wygrać internetową dyskusję. EOT.

    • Podkulić ogonek najłatwiej, ale przyznać żeś z tym „gra jest mocno średnia (np. poszukiwanie twojego syna jako główny wątek)” zwyczajnie palnął głupotę, skoro taki sam główny wątek jest w grze o której można wiele powiedzieć, tylko nie że jest „mocno średnia”, czyli Wiedźminie 3.

     Recenzji ne Metacritic czytać nawet nie muszę, średnia ich ocen (84-88 w zależności od platformy) mówi wyraźnie że gra nie jest „mocno średnia” (takie gry mają metascore w okolicach 70-75) tylko zwyczajnie bardzo dobra. Na steamie z kolei nie ma recenzji, tylko oceny amatorów, a i one są aktualnie na poziomie „bardzo dobre”, czyli znowu nie takie jakie mają gry „mocno średnie”.

 • Zagrałem kiedyś na darmowym weekendzie i mi się podobało. Kupiłem nawet New Vegas – ponoć najlepsza odsłona – i bardzo średnio mi się podobało – po 2h odinstalowałem. Do Fallout 4 nadal mnie ciągnie i kupiłem niedawno za 32 pln.