Promocja na Fallout 4 Game of the Year Edition

Cena z kodem na 3% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku.

Fallout 4 Game of the Year Edition PC – 43,64 zł – Steam

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Fallout 4 GOTY za 43,64 zł w cdkeys"

  1. Nie „chcem” ale „muszem”. Szkoda że dopiero teraz a nie w weekend :C. Będzie co ogrywać. Mam nadzieję że mimo krytyki ze strony niektórych osób warto będzie to nabyć.

  2. Nie jestem typem fanboya New Vegas. Moze dlatego ze po prostu w niego nie grałem. Ale za to jestem w trakcie ogrywania czwórki i gra się w nią zaskakująco dobrze. Po 4 latach czytania brudow na temat tej gry jestem troszkę zniesmaczony, jak można pojechać grę tylko dlatego że nie jest tym właściwym Falloutem. Strzelanie jest cacy, dużo zabawek do wyboru, duża satysfakcja z eksploracji, ciekawy lecz troszeczkę drewniany system baz/osad/czymkolwiek są te wioski. Poza tym totalne drewno w dialogach i wyborach. Ale misje niektóre z jajem, niektore na wybijanie zwierzątek a jeszcze inne z ciekawymi przemyśleniami i nieprzewidywanymi zakonczeniami. Bohaterowie poboczni na plus, duża różnorodność. Póki co licznik pokazuje że spędziłem na graniu niecałe 50 godzin. Myślę że drugie tyle spokojnie naklepie mając przed sobą dodatki. Także jeżeli ktoś jest ponad wojenka o tego prawdziwego i jedynego fallouta to polecam zainwestować w czworke. Świetna zabawa gwarantowana.

    1. Mam ponad 210 godzin i zostały mi dlc Nuka World i 3 frakcje-zakończenia z podstawki. Chcę zrobić 100% osiągnięć, Podstawka jest niezła, gorsza od New Vegas, ale nadal niezła. Dodatki są generalnie średnie, ale za tę cenę warto kupić.

  3. Działa język Polski itd tak jakbym kupił na steam? Bo w Fallout New Vegas Ultimate Edition musiałem ręcznie instalować spolszczenie a jak kuzyn kupił to miał od razu :P?