Kubicomania przeminęła tak szybko, jak się pojawiła, ale za kierownicą (wirtualnego) bolidu Formuły 1 możecie zasiąść sami. Tegoroczna odsłona wyścigowej serii firmy Codemasters pojawi się już 4 października, więc sprawdźcie, gdzie zakupicie ją najtaniej.

Aktualizacja 3: Grę na Simplycdkeys zakupicie już za £14.99 (ok. 75 zł)!

Aktualizacja 2: Standardowe edycje na PS3 i X360 obecnie najtaniej zakupicie w Zavvi. F1 2013 kosztuje tam teraz tylko £33.99 (ok. 171 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa.

 

 

PC (edycja standardowa)

Aktualizacja 3: Grę na Simplycdkeys zakupicie już za £14.99 (ok. 75 zł)!

Aktualizacja 1: Wersja Standard Edition na PC pojawiła się w bardzo korzystnej cenie na Simplycdkeys (dział digital sklepu Simply Games). Klucz Steam nabędziecie już za £17.99 (ok. 91 zł)!

W przypadku cyfrowej dystrybucji warte rozważenia są tylko dwie oferty. Nową odsłonę serii F1 najtaniej zakupicie w GreenManGaming, bo za 33.75$ (ok. 106 zł). Nie zapomnijcie o wpisaniu kodu zniżkowego GMG25-J4B0D-FLH8M w koszyku. Nieco drożej jest w cdp.pl, które sprzedaje grę za 114.99 zł, ale za to dodaje jeszcze F1 Race Stars gratis.

W przypadku pudełek sytuacja jest prosta. Najlepszą opcją jest brytyjski Amazon, który wycenia tytuł na £20 (£20.50 z różnicą w podatku, czyli w granicach 105 zł) i wysyła go bez dodatkowych opłat. Większość polskich sklepów ustaliła za to ceny w okolicach 120 zł, więc dzięki darmowej dostawie najrozsądniejszy będzie wybór Muve.

PC (Classic Edition)

Podobnie jak w przypadku edycji standardowej, najtańszą ofertę na to wydanie proponuje GreenManGaming. Wraz z kodem zniżkowym gra kosztuje tam 43.87$ (ok. 137 zł). Fani pudełek niestety obejdą się smakiem, bo fizyczne kopie Classic Edition dorwą tylko konsolowcy.

Konsole (edycja standardowa)

Tym razem polskie sklepy zgodnie wyceniają grę w wersjach na PS3 i X360 w okolicach 190 zł, więc jedynym sensownym wyborem jest Muve z darmową wysyłką. W Wielkiej Brytanii jest nieco drożej.

Standardowe edycje na PS3 i X360 obecnie najtaniej zakupicie w Zavvi. F1 2013 kosztuje tam teraz tylko £33.99 (ok. 171 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa.

Konsole (Classic Edition)

Tak samo jak w przypadku zwykłego wydania, tym razem w Polsce jest nieco taniej niż w Wielkiej Brytanii. Najniższą cenę, czyli 204.90 zł za wersje na PS3 i X360 oferuje Player Games, ale doliczcie sobie do tego jeszcze 9.90 zł za wysyłkę.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "F1 2013 – Przegląd ofert przedpremierowych"

 1. Na jakim kontrolerze najlepiej w to grać? Kierownica, Pad, Klawiatura? Tzn czy trzeba kupić kierownicę żeby cieszyć się z gry w F1 2013?

  1. Nie, nie musisz. Pytanie tylko czy będzie Ci dawała radość jazda z włączonymi helpami bo im mniej precyzyjny kontroler tym więcej ich trzeba włączać aby dojechać cało do końca wyścigu, nie wspominając już o wygrywaniu.

  2. Dwunastka była bardzo arcadowa, więc w zupełności wystarczy do gry pad. Kierownica szczerze mówiąc tylko w tej grze przeszkadza. Jeżeli szukasz symulatora to skieruj swój wzrok w inną stronę.

 2. Kierownica jest mile widziana, klawą ciężko się gra.
  Czy jest sens kupowania kiery tylko do F1, raczej nie.

 3. Kupno kierownicy tylko dla tej gry mija się z celem, chyba, że masz odłożone fundusze. Na padzie bez problemu oddasz się przyjemnosci gry. Wiadomo, że kierownica jest lepsza i czasy okrążeń są nieco lepsze ale wystarczy pad. Klawiature w takiej grze omijaj szerokim łukiem.

 4. dzięki za odpowiedzi, chyba ściągnę demko f1 2012 (bo 2013 nie ma) i zobacze jak sie bedzie grac na padzie. Bo ta cena 91 zł kusi, tym bardziej, że nigdy nie grałem we wcześniejsze edycje.

 5. Ten simplycdkeys to nie jest czasem jakiś szemrany keyshop? Nawet nazwa podejrzenie brzmi… ja bym nie ryzykował.

  1. Tak, po nazwie stwierdzajmy, że jakiś sklep jest szemrany, brawo. Poza tym czy niby ryzykować?

 6. Kupił ktoś wersję PC Classic z GG albo zwykła z Simplycdkeys?

  Dostaje się również nagrody, te które są przy zakupie przez steam? (F1 race stars, F1 2012 i kod zniżkowy -50% na grę Codemasters) ?

  Jaki jest kupon zniżkowy do GG?

  1. Zamawiając s Simplycdkeys nie dostajesz żadnych bonusów, natomiast zamawiając Classic Edition z GMG dostajesz F1 2012.