Promocja na Europa Universalis IV Ultimate Bundle
  Polecamy

Europa Universalis IV: Ultimate Bundle za 901,13 zł w Humble Store lub 497,27 zł dzięki naszemu poradnikowi!

W cyfrowym sklepie Humble Store pojawiła się promocja na zbiorcze wydanie gry Europa Universalis IV: Ultimate Bundle, które możecie zakupić w historycznie najniższej cenie 901,13 zł.

Dodatkowe do 20% zniżki dla subskrybentów Humble Choice.

Pakiet dostępny jest w postaci klucza Steam.

Łowcy, jeśli chcecie zaoszczędzić i nabyć całą zawartość zestawu Europa Universalis IV: Ultimate Bundle w o wiele niższej cenie (497,27 zł), to zajrzyjcie do dalszej części artykułu.

Jak zakupić tanio zestaw Europa Universalis IV: Ultimate Bundle?

Aby kupić taniej całą zawartość zestawu Europa Universalis IV: Ultimate Bundle w niższej cenie należy:

Krok 1. Korzystając z kodu zniżkowego kup grę Europa Universalis IV oraz poniższe dodatki w Kinguinie, w dwóch transakcjach:

Cena z kodem zniżkowym GGDLS8

W koszyku należy wykorzystać kod zniżkowy GGDLS8. Cena za powyższy pakiet, z uwzględnieniem prowizji za płatność przez BLIK, wyniesie 172,67 zł.

W podsumowaniu zamówienia ponownie należy posłużyć się kodem zniżkowy GGDLS8. Uwzględniając prowizję za płatność przez BLIK zapłacicie 146,45 zł.

Krok 2. Wykorzystując specjalny kod zniżkowy dokup brakujące DLC w Enebie:

Cena z kodem zniżkowym 6xwb6nGGD

Dzięki dn70wwGGD, za brakujące DLC zapłacicie 178,15 zł. Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.

Krok 3. Aktywuj wszystkie produkty na swoim koncie Steam, a następnie dodaj ostatni DLC za darmo:

Łączna cena za zawartość wchodzącą w skład Europa Universalis IV: Ultimate Bundle wyniesie 497,27 zł, zamiast 901,13 zł.

Przed aktywacją dodatków należy przypisać do konta podstawową wersję gry Europa Universalis IV. Wszystkie DLC w postaci kluczy Steam.

Europa Universalis IV: Ultimate Bundle

Poszczególne zestawy dodatków zostały dobrane, aby otrzymać najkorzystniejsze ceny uwzględniające prowizję za płatność. Jeśli posiadacie któreś pozycje z listy lub chcecie zrezygnować z jakiegoś DLC, to nic nie stoi na przeszkodzie by pominąć je w swoim zamówieniu i uzyskać jeszcze lepszą cenę 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.