Premiera Shadow Gambit: The Cursed Crew

Dziś premiera Shadow Gambit The Cursed Crew! Gdzie kupić tanio nowy hit twórców Desperados III?

Rok 2023 obfituje w szalenie udane debiuty. Z nieukrywaną radością informujemy, że studio Mimimi Games kolejny raz sprostała wyzwaniu! Premeira Shadow Gambit: The Cursed Crew okazała się sukcesem, a tytuł zbiera fenomenalne noty. Wersja na PC może się pochwalić wynikiem 85/100 Metascore w serwisie Metacritic. Jeśli chcecie zagrać w jedną z najlepszych gier RTS tego roku, to zapraszamy Was do naszego mini-zestawienia. Cena Shadow Gambit: The Cursed Crew w wersji na Steam zaczyna się już od 134,07 zł!

Gdzie kupić tanio Shadow Gambit The Cursed Crew na PC i konsole?

Najnowsza gra studia Mimimi Games zadebiutowała na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Produkcja dostępna jest jedynie w wersji cyfrowej, a najlepsza aktualnie cena Shadow Gambit: The Cursed Crew (klucz Steam) wynosi 134,07 zł.

Tanie Shadow Gambit The Cursed Crew na PC

Premiera Shadow Gambit: The Cursed Crew miała miejsce 17 sierpnia. Tytuł możecie zakupić aktualnie jedynie za pośrednictwem oficjalnych sklepów, gdzie jej cena zaczyna się od 134,07 zł.

Promocja na Shadow Gambit The Cursed Crew na konsole Xbox Series

W ramach premierowej promocji, produkcja studia Mimimi Games dostępna jest w sklepie Xbox 10% taniej. Cena Shadow Gambit: The Cursed Crew na Xbox Series X|S wynosi 143,99 zł.

Oferty na Shadow Gambit The Cursed Crew na PS5

W przypadku konsoli PlayStation 5, gra Shadow Gambit: The Cursed Crew dostępna jest w pełnej cenie. W PlayStation Store zapłacimy za nią 179 zł.

Sprawdź demo Shadow Gambit The Cursed Crew za darmo

Jeśli nie lubicie kupować przysłowiowego kota w worku, to twórcy przygotowali dla Was miłą niespodzianką. Wersja demonstracyjna Shadow Gambit The Cursed Crew za darmo dostępna jest na wszystkich platformach. Możecie przetestować więc fragment produkcji przed zakupem 🙂

Recenzje Shadow Gambit The Cursed Crew. Mamy Hit!

Mamy kolejny hit! Studio Mimimi Games chyba już na dobre przywróciło do żywych gatunek taktycznych RTSów. Ich najnowsza produkcja zbiera fenomenalne oceny od recenzentów. Na portalu Metacritic produkcja może się pochwalić wynikiem 85/100 Metascore. Natomiast w serwisie Opencritic osiągnęła ona identyczną notę 85/100, przy czym aż 92% oceniających rekomenduje zapoznanie się z tytułem.

Co wiemy o Shadow Gambit The Cursed Crew?

Łowcy, jeśli swego czasu zagrywaliście się w takie tytuły jak Robin Hood: Legenda Sherwood, Desperados, Chicago 1930 czy seria Commandos, to dziś zapewne z utęsknieniem spoglądacie w przeszłość. Gatunek taktycznych gier RTS stał się kompletną niszą. Na szczęście wypełniło ją studio Mimimi Games. Twórcy takich hitów jak Shadow Tactics: Blades of the Shogun czy Desperados III z szacunkiem podeszli do założeń klasyków i przenieśli je na grunt nowej generacji. Właśnie dziś odbyła się premiera Shadow Gambit: The Cursed Crew, czyli ich najnowszego dzieła. Jak już zdążyliście zauważyć w sekcji z recenzjami – mamy kolejny wakacyjny hit!

Akcja nowej strategii skradankowej toczy się w alternatywnej historii za czasów złotego okresu piractwa. Klątwa zaginionych dusz spada na tajemniczy archipelag Zagubionych Karaibów, który opanowali straszliwi Inkwizytorzy. Jako przeklęta piratka Afia wyruszamy w podróż w poszukiwaniu legendarnych Czarnych Pereł. Dzięki ich mocy ożywimy swoją załogę, dysponującą zróżnicowanymi umiejętnościami nadprzyrodzonymi. Każdy z ośmiu marynarzy jest grywalną postacią, więc sposobów na rozwiązywanie postawionych przed nami wyzwań jest niezwykle dużo. Całość dopełnia mechanika kontroli czasu, dzięki której nawet pochopnie podjęte decyzje będzie można cofnąć 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.