Promocja na Wasteland 3 Cult of the Holy Detonation

Dziś premiera drugiego DLC do Wasteland 3! Przepustkę Sezonową zawierającą Cult of the Holy Detonation zakupicie od 53,82 zł w brazylijskim MS Store

Łowcy, co prawda Wasteland 3 możecie ograć za grosze, dzięki poradnikom z TaniGamePass.pl, niemniej jednak szanse na to aby dodatki fabularne do gry trafiły do Xbox Game Pass są znikome. Dlatego, osobom chcącym ograć Cult of the Holy Detonation (premiera 05.10.2021 r.) oraz The Battle of Steeltown rekomendujemy kupno Wasteland 3 Expansion Pass, tym bardziej że nie jest to duży wydatek 🙂

Cena Wasteland 3 Expansion Pass (Xbox Series, Xbox One) w Sklepie Microsoftu:

Powyższą cenę w brazylijskim Xbox Store uzyskacie korzystając z karty podarunkowej 100 BRL za €17.00 (78,69 zł) z kodem 4ileod6GGD w Eneba.

Instrukcję kupna gry w brazylijskim regionie sklepu znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Aktualizacja

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Jak kupić Wasteland 3 Expansion Pass tanio w brazylijskim Microsoft Store

Krok 1. Kup doładowanie 100 BRL do brazylijskiego Xbox Store w Eneba:

  • 100 BRL – €17.00 (78,69 zł) z kodem 4ileod6GGD

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.

Krok 2. Do swojego konta MS Store dodaj dowolny brazylijski adres wzięty z Google.

Krok 3. Na karcie gry Przepustka Sezonowa Wasteland 3 (Xbox) w brazylijskim Xbox Store kliknij w przycisk Encomendar/Comprar, a następnie Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Zakupione giftcardy należy aktywować podczas wyboru metody płatności (Resgatar um cartão-presente). Niewykorzystane środki z karty podarunkowej zostaną przypisane do konta, dzięki czemu będą dostępne przy kolejnych zakupach.

Sposób dokonania zakupu w brazylijskim Sklepie Microsoftu

Co nowego przyniesie Cult of the Holy Detonation?

Detonacja jądrowa zatrzymana w czasie, w środku święta wojna pomiędzy kultami mutantów, a Strażnikami. Głęboko w kompleksie wojskowym Góry Cheyenne kulty mutantów oddają cześć starożytnemu bóstwu, które nazywają Świętą Detonacją – nuklearnej eksplozji zatrzymanej w czasie. Niezależnie, czy Święta Detonacja jest bogiem, eksperymentem naukowym, czy przypadkowym cudem, jej energia byłaby w stanie zasilać Colorado Springs przez setki lat lub zrównać je z ziemią w kilka chwil. Walczące ze sobą kulty nie zgadzają się co do tego, kto powinien móc oddawać cześć ich bogu, a ty musisz przedrzeć się siłą do ołtarza. To ostatnia misja strażników w Kolorado, której wynik będzie wybuchowy – w ten czy inny sposób.

Kult Świętej Detonacji rozszerza grę Wasteland 3 o kompleks Góry Cheyenne, pełny nowych postaci, wrogów, wymagających starć oraz potężnych nowych broni i zbroi. Twoja drużyna strażników zostanie poddana próbie w starciach skoncentrowanych na celu, które kreatywnie modyfikują i tak już głęboką taktykę walki turowej. W obliczu przeważających sił strażnicy będą musieli wyłączyć reaktory, oczyścić systemy wentylacji i zastosować środki obronne, by zatamować niekończącą się falę niebezpiecznych mutantów i maszyn w podupadłym bunkrze wojskowym.


Łowcy, jak oceniacie pierwszy dodatek do W3 – The Battle of Steeltown? Zamierzacie kupić Przepustkę Sezonową Wasteland 3?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.