Dwie gry za 29,50 zł lub dwanaście za 147 zł

nuvemlogo

Dwie wybrane gry za R$ 19.99:

BioShock – steam
BioShock 2 – steam
Borderlands: Game of the Year Edition – steam
Duke Nukem Forever – steam
Mafia II – steam
Sid Meier’s Civilization® IV
Sid Meier’s Civilization® V – steam
Sid Meier’s Civilization® V: Gods & Kings – steam
Spec Ops: The Line – steam
The Darkness II – steam

Płacąc R$99.99 dostaniesz wszystkie gry powyżej plus Borderlands 2 i X-COM: Enemy Unknown

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Dwie gry za 29,50 zł lub dwanaście za 147 zł"

  1. Nope, na steamie nie ma polskich wersji. Ale z tego co wiem spolszczenie da się zedrzeć ze strony Cenegi.

 1. Chyba wszystko można już było dostać taniej na sztuki, niemniej jednak jeśli ktoś nie jest na bieżąco z promocjami na pewno uda mu się wybrać fajny zestaw.

  1. Jak Mafia 2 z Nuuvem może mieć region locka, skoro Ameryka Południowa (A w teorii, czytaj w umowie użytkownika, sprzedaż gier w Nuuvem jest ograniczona do tego kontynentu) korzysta z wersji RoW ?

  1. Możesz u nich zrobić zakup, ale musisz mieć wpisany południowo-amerykański adres. Waluta używana przez Nuuvem to reale brazylijskie – wg. oficjalnego przelicznika za jednego reala zapłacisz na dzień dzisiejszy 1,46 zł. Uwaga ! Jak kupujesz używając waluty innej niż masz ustawioną w PP, to musisz zapłacić opłatę za przeliczenie walut. Na przykład gdy kupujesz pakiet za ~100 reali – wg. oficjalnego przelicznika zapłacisz 146 zł, z prowizją PP kwota ta urośnie do 153,2 zł. Korzystniejszą opcją jest przeliczenie salda na koncie PP na walutę którą będziesz płacił (znacznie mniejsza prowizja), ale niestety PP nie daje Polakom możliwości skonwertowania salda na reale brazylijskie – tym razem ta opcja odpada.

  2. Z tego co mi wiadomo to już nie trzeba podawać adresu z Ameryki Południowej, przynajmniej takowy nie był wymagany kiedy kupowałem u nich Dooma.

  3. Ja też przy kilku zakupach nie musiałem podawać żadnego adresu, ale raz czy dwa razy zażądali dodatkowych danych. Ostatni raz kupowałem u nich Fallouta 3 GOTY na początku maja, i wtedy musiałem podać brazylijski adres.

 2. Próbuje uzupełnić profil w polski adres. I za chiny nie może mi się udać 😉 Więc potrzeba adres brazylijski czy można polski?

  1. Strona jest przeznaczona dla osób zamieszkałych w Ameryce Południowej (To jest ujęte w ich regulaminie). Jak serwis nie domaga się uzupełnienia danych adresowych w celu dokonania zakupu, to nie ma sensu przy tym grzebać.

  2. Właśnie o to chodzi, że gdy próbuje kupić 2 powyższe gry to serwis domaga się abym uzupełnił dane adresowe.

  3. No to nie masz wyboru – musisz wpisać brazylijski adres. Tego nie da się obejść.

 3. Macie jakieś propozycje dotyczące adresu brazylijskiego ?

  PS:I przy okazji ,czy normalnie mogę zapłacić kartą debetową z mbanku czy kombinowanie z paypal itp ?

  1. Brazylijski adres najłatwiej sobie załatwić przy pomocy Fakenamegenerator 🙂

  1. Na stronie jest licznik – promocja potrwa jeszcze trzy dni z kilkugodzinnym haczykiem.