Duży wybór gier za 14,99zł na Origin (w tym Alice: Madness Returns)!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Duży wybór gier za 14,99zł na Origin (w tym Alice: Madness Returns)!"

 1. Origin? Nie, dzięki, ale ceny przyjazne… Alice mnie kusi (jak to brzmi :P), ale po tym jak EA obszczało Europejczyków na Steamie (cena u nas – 50 euro, USA – $20), to się obraziłem.

 2. Gdyby nie to, że Origin sprawia takie problemy i konto łatwo stracić (zdarzało się ludziom), to chętnie bym kupił Bad Company. A tak…

 3. @up Ale jakie problemy stwarza? Trochę używam Origin-a i mi nie sprawia problemów. Nawet steam, którego również używam częściej się wiesza niż Origin. I skąd te informację, że można łatwo stracić konto (a w przypadku steam-a też tak nie było?)?

 4. @up
  Czytałem opinie ludzi w necie i na forum. Ktoś kupił w Originie Mass Effect 3 i Battlefield 3, a po kilku dniach nie mógł zalogować się na konto. Skontaktował się z supportem, a ci powiedzieli że nic nie mogą zrobić. I co facet miał kupić te gry raz jeszcze? Sam chciałem założyć konto na Origin, głównie żeby popykać za darmow stareńkiego Battlefield 1942, a może i jakaś promocja się trafi, ale pod dowolna przeglądarką serwis sprawiał problemy.

 5. Nie znam historii, trzeba byłoby się zagłebić. Ja odpukać nie zaznałem takiej sytuacji. Największym problemem jaki kojarze w sprawie bezpieczeństwa, to była możliwość zhackowania przez znajomość daty urodzin. Podobno jakimś hakerom, w ten sposób udało się ukraść konta(można było telefonicznie odzyskiwać te konta). Ale jak kojarze ten problem został naprawiony. Nie dam sobie głowy uciąć. Wszędzie, gdzie kupuję cyfrowo gry istnieje niebezpieczeństwo, że ktoś się włamie na ten serwis, albo dane w jakiś sposób się ulotnią.. Zawsze w dystrybucji cyfrowej jak chodzi o Uplay, Steam, Steam i itp może coś takiego się zdażyć. Jedyne co zostaje to zaufać im, albo nie kupować tam gier i nie grać w pozycje wymagajace ich. Moim skromnym marzeniem to jest to, żeby oprócz tego, że mamy swoją biblioteke gier w tych serwisach, móc odpalać gry bez ich użycia. I w razie nieprzyjemności jaką jest utrata konta dalej się cieszyć tymi produkcjami, Niestety raczej się na to nie zapowiada… Chyba trochę oddaliłem się od tematu:D
  Ja tylko czytając Twój, gregory_stu komentarz trochę się zdziwiłem co piszesz. Napisałeś, że Origin sprawia takie problemy jakby co 2 osoba miała nie mogła się zalogować, a tak nie jest.

  1. Być może problemy miewają wszystkie platformy dystrybucji, ale to Origin to jeden wielki problem. przykład? Nie znam nikogo (a znajomych-graczy mam wielu), komu ukradliby konto na play czy Steam, za to znam dwie osoby, którym podp#@$dolili konta na Origin. Ludzie ciągle narzekają na to badziewie i ciągle są z nim problemy. O proszę:
   http://forum.ea.com/pl/posts/list/192016.page
   http://gry.onet.pl/forum/hakerzy-kradna-konta-w-origin,0,759836,94465785,czytaj.html
   http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/forum/threadview/2832654490094267334/

   Lubię dystrybucję cyfrową, bo można trafić na naprawdę ciekawe promocje. Ale nie kupię niczego, co wymaga Origina, bo nie wydam ciężko zarobionych pieniędzy, nawet 15 zł, by przez błąd jakiegoś idioty utracić swoją własność, a przy próbie jej słusznego odzyskania być traktowanym przez innego idiotę jak natręt.

   1. Eeee czemu mój komentarz czeka na akceptację moderator? Sponsora obraziłem czy jak? Przecież napisałem tylko trochę nieprzychylnych rzeczy o Origin? To zabronione?

    1. Jeszcze nie wiem o co chodzi. Mam kilka takich komentarzy dziennie do zaakceptowania i chyba to przez jakiś automat. Pogadam z Remikiem.

    2. Ok, wiem o co chodzi. Jeśli wrzucisz więcej niż 2 linki w komentarzu, to automatycznie włącza się ochrona przed spamem. Zmienimy ten limit na troszkę większy.

    3. Zmieniłem limit na 6 odnośników. To tylko taka dodatkowa ochrona przed spamem, ale jak się nie będzie sprawdzać, to trzeba będzie z niej w ogóle zrezygnować 😉

 6. Właśnie na to czekałem.
  B:BC2 to jedyny fps którego uwielbiam tak w singlu jak i w multi.

 7. Ja słyszałem, że lepiej po prostu kontaktować się z pomocą techniczną EA z USA. Zwłaszcza, że mają tam Live Chata i można bardzo szybko uzyskać odpowiedź. Oprócz tego nie zawsze, ale dużo częściej są lepiej „ogarnięci” niż ci z Polski.

  http://www.battlefield3polska.pl/readarticle/82/nasz-kochany-origin

  Poza tym, to chyba kupię Need for Speed: Hot Pursuit za 14,90 zł.

  Tylko czy ten Need for Speed: Hot Pursuit z Origin (za 14,90 zł) jest po polsku? Bo w samym sklepie Origin nie ma polskiego języka. Jeśli na Steam znowu by było na niego (jak chyba w wakacje) -75%, to by wyszło 4,99 euro (czyli ok. 20 zł). Na parze jest wypisany nasz rodzimy język.

  Poza tym czytałem, że jest jakiś programik, który uaktywnia polską wersję w rejestrze, ale nie wiem czy by to działało.

  Jeszcze chciałem się zapytać czy dużo ludzi gra w multiplayerze, bo w internetach są różne informacje na ten temat?

  I jeszcze: Dostałem mail od Origin:

  wczoraj: 22 grudnia (1 tytuł – 20% zniżki; 2 – 30%; 3 lub więcej – 50%)

  dzisiaj 23 grudnia (niedziela) są niektóre gry za 14,90 zł.

  24 grudnia (poniedziałek) będzie do 40% rabatu w całym sklepie.

  25 grudnia (wtorek) będzie do 50% zniżki w całym sklepie.

  Przy czym jak są dzisiaj (w niedzielę) te gry po 14,90 zł to się raczej opłaca brać, bo np. na NFS: HP, to jest więcej niż 50% zniżki.

 8. Kurczę! Czemu po wysłaniu komentarza „poznikały” wszystkie zrobione przeze mnie „entery”? 🙂 Przydałoby się naprawić tę funkcjonalność (jeśli można) dla wygody czytania.

 9. A, i możliwe, że we wtorek znowu będzie The Walking Dead na Origin z kluczem Steam za ok. 30 zł.

 10. Ktoś na innym forum mi odpowiedział, że na Origin NFS: HP jest po polsku. Już kupiłem za 14,90 zł.