«

»

Dragon’s Dogma: Dark Arisen za 27,46 zł w Gamesplanet

-76% – Dragon’s Dogma: Dark Arisen – £5.75 (27,46 zł) – Steam

Promocja potrwa 24 godziny.

 • Kupiłem chyba półtora roku temu na muve za 20 zł i nadal nie ogarniam co robię źle. Ja, weteran Soulsów nie wiem dlaczego ciągle gine w Dragons Dogma. Gdzie bym nie polazł każda walka to rozpaczliwa bitwa o przetrwanie. Towarzysze nie pomagają, choćby nie wiem jak dopakowani byli. Nie wiem i już.

  • Dziwne… Grałem(magiem) i skończyłem jakiś czas temu i nie była jakoś specjalnie trudna. W sumie jedna z moich ulubionych gier i mam nadzieje, że będzie kiedyś następna część. Może zmień klase/build, albo git gud;)

   • Mag jest OP. 😎
    @Ks3nocyd – jak to mawiają: git gud. 😎 Poszukaj pionka nazwanego I Can Help U – powinien faktycznie pomóc. 😄

  • rops

   Wspinasz się na większych wrogów by walić w czułe miejsca? Gra jest dość trudna, dodatku już nie dałem rady przejść. Grałem jakimś wojownikiem. W przeciwieństwie do Soulsów które jak złapiesz o co chodzi to jest już w miarę ok, tu wrogowie mają dużo umiejętności (ja się podałem przez peteyfikację)

  • Dziwne jakoś to co piszesz, jak gram w demon’s souls teraz to czuję wyzwanie, ale w DD jakoś się nigdy nie spinałem. Może dlatego że grałem magiem z leczeniem na początku, a podobno magowie są op. Masz maga z leczeniem w party? to podstawa drużyny. Zawsze możesz też podlevelować na innych questach zanim ruszysz dalej, będzie łatwiej bo początek faktycznie może być trudny. Jak masz problemy z danymi wrogami to czytaj wiki, dowiaduj się o ich słabościach, warto też by był balans między obrażeniami fizycznymi i magicznymi w teamie, no i koniecznie mag z leczeniem. Bardzo grę ułatwiają odpowiednie ulepszenia żywiołowe broni(50% większy dmg, każdy wróg ma inną wrażliwość którą warto znać, pionki nawet kryczą kto na co jest wrażliwy jak dostaną doświadczenia), najlepsze są ogień i światło (mroku unikaj, jest bezużyteczny praktycznie, tylko ostatni boss jest wrażliwy.) Ta gra akurat ma unikalny system magii, warto grać klasami magicznymi i hybrydowymi, Magic archer to chyba łatwiejsza klasa bo z daleka walisz magią mając wszystkich w poważaniu, ale magic knight i sorcerer też miażdzą, Warto mieć dobrane spele u Ciebie i teamie żeby było miej wiecej coś z każdego żywiołu gotowe na każdą sytuację. Szkoda że już mam długą przerwę od gry i trochę zapomniałem(zrobiłem sobie przerwę po 120 h w 1/3 dodatku), móglbym Ci dać rady po zobaczeniu filmiku jak wyglądają Twoje walki.

  • a tak w ogóle to grasz na PC w wersje z dodatkiem? bo bez niego jest słabo

   • Na PC z tego co mi wiadomo nie ma wersji bez dodatku. Gra została przeportowana jakiś czas po jego premierze.

    • tak, ale mógł grać na np. x360 a bez dodatku jest trudniej i gra jest męcząca czasami

 • Adam Sipa

  Warto. Polecam