Promocja na Dragon Ball FighterZ
  Polecamy

Dragon Ball FighterZ za ok. 35,68 zł w amerykańskim regionie Nintendo eShop

Dragon Ball FighterZ – $9.59 (35,68 zł)

Historycznie najniższa cena w Polskim regionie wynosi 62 zł.

Sposób dokonaniu zakupu znajdziecie w dalszej części wpisu.

W jaki sposób zakupić tanio Dragon Ball FighterZ?

Skorzystanie z oferty wymaga użycia konta ustawionego na amerykański region. Jeśli zmienicie region na swoim głównym koncie, to po kupnie gry nie będziecie mogli powrócić do polskiego regionu, dopóki nie wydacie wszystkich środków, które posiadacie w amerykańskim eShopie. Dlatego też rekomendujemy stworzenie drugiego konta z myślą o zakupach w amerykańskim regionie Nintendo eShop. Gry kupione na innym koncie bez problemu włączycie na swoim głównym profilu.

Krok 1. Dokonaj zakupu doładowania 10 USD do amerykańskiego Nintendo eShop na G2A. Łączna cena obu doładowań wynosi aktualnie 37,21 zł.

Krok 2. Zmień region na USA na swoim koncie Nintendo.

Krok 3. Aktywuj giftcardy pod tym linkiem lub bezpośrednio na konsoli Nintendo Switch.

Krok 4. Dokonaj zakupu Dragon Ball FighterZ za $9.59. Najwygodniej będzie to zrobić z poziomu konsoli.

Pozostałe $0,41 będziecie mogli przeznaczyć na kolejne zakupy.

Uwaga

Zmiana regionu dla konta Nintendo na amerykański resetuje wszystkie środki w portfelu Nintendo. Upewnijcie się, że nie macie niewykorzystanych złotówek przed migracją! Dodatkowo, zmiana regionu będzie możliwa tylko jeśli wyłączycie automatyczne odnawianie subskrypcji Nintendo Switch Online.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.