«

»

DRAGON BALL FighterZ za 164,59 zł w Voidu

Cena z kodem zniżkowym FIGHTERZVOIDU

-21% – DRAGON BALL FighterZ – 164,59 zł – Steam

 • Ahh te dylematy … trochę drogo, ale kupno teraz zapewnia ludzi na serwerach. Kupno później, niższą cenę ale i puste serwery ;/

  • gra ogólnie wymiata, ale co do multika to żeby zagrać na rankingowej arenie trzeba się naczekać, nie wiem czy spowodowane jest to jakimiś kolejkami, czy matchmaking szwankuje. samych graczy jest bardzo dużo, gram na regionie UK i wiekszość lobby jest zapełniona na maksa praktycznie.

 • No nic trzeba wciąż czekać, aż gra będzie kosztować „normalne” pieniądze :/ bo jednak 165 zł w „promocji” za wersje nie Ultimate to przegięcie pały… Pewnie na taką promocje przyjdzie poczekać z rok… Na dzień dzisiejszy to podstawkę mógłbym kupić za max 99zł. Tyle dobrego że gier mam na pęczki do ogrania i z zakupem tej gry ten wspomniany rok (mimo że gra kusi) będę musiał się wstrzymać, zwłaszcza że już za jakiś tydzień planuje zakup gta 5 lub dlc do grim dawn. 🙂

  • Velveteen Bastion

   Ale skąd wy bierzecie, że 160zł to nie jest normalna cena. 71zł to ja płacę za indyki na premierę (Iconoclast przykładowo, fajne 12h zabawy), to ile taki DragonBall powinien kosztować na premierę?

   • vaazon

    Niektórzy żyją wciąż w 2010, kiedy masło było za 2zł a gry po 130zł na premierę.

    • Tylko dajmy na to że w 2010 gra za 130 zł była na ogół sprzedawana w „pełni” nie jakiś ułamek, bo np. w przypadku dragon ball’a za pełną wersje trzeba zapłacić 400 zł… Kiedyś pełna wersja to była pełna wersja, demo to demo. 🙂

    • Velveteen Bastion

     Może najpierw przeczytaj, co ta wersja za 400 zawiera, a potem dopiero pisz, że pełna wersja kosztuje 400zł. Kiedyś pełna wersja to była pełna wersja, dzisiaj tak samo. Gdyby tego Dragona wydano parę lat temu, kiedy gry były „pełne”, dostałbyś taką samą wersję za takie same pieniądze, jedynie bez możliwości kupna SP, do którego i tak cię nikt nie zmusza. Wiedźmin 3 to pewnie też nie jest pełna wersja bez GoTY?

   • SnakeLikeABoss

    Ja za 3 dychy mam klasyczne dobre gry. Za 20zł mam Dark Souls 1. Nawet Cuphead kosztował poniżej 5 dych. 160zł to NIE JEST normalna cena. Chyba, że jesteś burakiem, zarabiającym tysiące czy dziesiątki tysięcy i trollujesz w Internecie by być cool. Syty głodnego nie zrozumie. Dla osób zarabiających nawet te 2 tysie na rękę (a z taką wypłatą też nie jest oczywistość), mających na utrzymaniu siebie, czasem rodzinę + hobby, to gra za 160zł to absurd. Tu kupisz coś do jedzenia, tam zapłacisz rachunki, tu kupisz znowu dziecku lizaka i 1000zł znika w trymiga. Jak tego nie rozumiesz to szkoda. Pewnie nie masz takich zmartwień. Albo nie masz wydatków, bo ktoś płaci za Ciebie/za Twoje utrzymanie, albo zarabiasz tyle, że to dla Ciebie drobiazg. Jest jeszcze jedna opcja: wyrzeczenia w innych sferach. Wolisz kupić grę za 3 stówy, ale nie mieć dajmy na to innych rzeczy… albo nie masz innego hobby po prostu. Jak mnie wkurzają takie osoby. Hur durr, to jest normalna cena! 160zł to nie dużo!

    • Velveteen Bastion

     Jeszcze brakowało mi twojego klasycznego #OverWatchPowinnienByćZaDarmo

     Kocham te twoje komentarze.

 • SnakeLikeABoss

  Jak ultimate (która powinna być wersją podstawową, bo to zdzierstwo robić już na premierę 3 wersje, by doić fanó… a właściwie fanatyków Dragon Balla [sam jestem fanem, ale wiem co niektórzy potrafią zrobić aby dostać coś, co „lubią”]) będzie za stówę, wtedy może kupię.