X

«

»

Dragon Age: Inkwizycja – Przegląd ofert przedpremierowych

Dragon Age: IDA Miniaturkankwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG tworzonych przez firmę BioWare, weteranów tego gatunku.

W nachodzącej części wcielimy się w zupełnie nowego bohatera – członka Inkwizycji, zwiedzimy otwarty świat o sporych rozmiarach i wykonamy setki zleconych nam zadań. Wszystko oczywiście w klimatach fantasy.

Polską premierę Inkwizycji zaplanowano na 20 listopada. Gra ukaże się na PC oraz konsolach – PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

 

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę znajdziecie w Cdkeys.com – gra kosztuje 42,56$ (ok. 143 zł), a po wykorzystaniu kodu zniżkowego z facebookowego profilu sklepu możecie dodatkowo obniżyć tę kwotę o 5% – zapłacicie więc około 137 zł.

W Polsce natomiast znaleźliśmy trzy sklepy z bardzo podobnymi do siebie ofertami. Różnice w cenach wynoszą około 2 złotych. Dragon Age: Inkwizycja możecie zakupić w Fabrykakluczy.pl za 145,90 zł, Swiat-gier.com za 147,90 zł lub Konsoleigry.pl za 147,99 zł. Grę otrzymacie w formie klucza do aktywacji na platformie Origin.

>> Dragon Age: Inkwizycja – PC-wersja cyfrowa – porównanie cen <<

PC – wersja pudełkowa

W przypadku wersji pudełkowej najlepszą ofertę znajdziecie w Mediaexpert.pl, gdzie gra kosztuje 144 zł, a transport jest bezpłatny. Alternatywnie możecie skorzystać z ofert Neo24.pl149 zł lub Swiatksiazki.pl149,99 zł. Również w tych dwóch sklepach możecie liczyć na darmową dostawę gry pod podany przez Was adres.

>> Dragon Age: Inkwizycja – PC-wersja pudełkowa – porównanie cen <<

PlayStation 3

Najtaniej grę w wersji na PlayStation 3 kupicie w Electro.pl199 zł i Mediaexpert.pl – również za 199 zł. W obu sklepach dostaniecie również darmowy transport.

>> Dragon Age: Inkwizycja – PlayStation 3 – porównanie cen <<

PlayStation 3 – Edycja Deluxe

W edycji Deluxe poza grą otrzymacie też pakiet czterech cyfrowych dodatków, w tym ścieżkę dźwiękową do pobrania. Takie wydanie najtaniej (po uwzględnieniu dostawy) zamówicie w Neo24.pl, gdzie zapłacicie 219,99 zł z darmową dostawą.

Alternatywnym rozwiązaniem jest zamówienie gry w sklepie Empik.com i bezpłatny odbiór w salonie. Dragon Age: Inkwizycja dostaniecie tutaj również za 219,99 zł.

>> Dragon Age: Inkwizycja – PlayStation 3-Edycja Deluxe – porównanie cen << 

Xbox 360

Najniższe ceny po raz kolejny znajdziecie w Electro.pl199 zł i Mediaexpert.pl 199 zł. Nie musicie martwić się kosztami wysyłki – dostawa w obu przypadkach jest darmowa.

>> Dragon Age: Inkwizycja – Xbox 360 – porównanie cen <<

Xbox 360 – Edycja Deluxe

Nieco bogatsze wydanie najtaniej kupicie w Neo24.pl z darmową przesyłką kurierem lub Empik.com z bezpłatnym odbiorem w salonie. W obu przypadkach zapłacicie 219,99 zł.

>> Dragon Age: Inkwizycja – Xbox 360-Edycja Deluxe – porównanie cen <<

PlayStation 4

Najtaniej grę zakupicie w Konsoleigry.pl – za Inkwizycję zapłacicie 219 zł. Do tego musicie doliczyć jeszcze 9,99 zł za dostawę, ale nadal jest to najtańsza oferta.

Złotówkę więcej zapłacicie w Neo24.pl, gdzie gra kosztuje 229,99 zł, jednak dostajecie do tego bezpłatną dostawę kurierską. Możecie też skusić się na taką samą cenę w Empik.com – pudełko z grą możecie odebrać bez dodatkowych opłat w jednym z salonów sieci.

>> Dragon Age: Inkwizycja – PlayStation 4 – porównanie cen <<

PlayStation 4 – Edycja Deluxe

Najtańszym rozwiązaniem jest zakup w Empik.com za 239,99 zł i darmowy odbiór w jednym ze sklepów tej sieci. Jeśli zależy Wam na dostawie do domu, to możecie tutaj dopłacić 4,90 zł za przesyłkę kurierską.

Alternatywne rozwiązania to kupno w Sferis.pl239 zł + 9,90 zł za dostawę kurierem, Konsoleigry.pl239 zł + 9,99 zł za transport listem poleconym priorytetowym lub w Neo24.pl249,99 zł, ale z darmową dostawą.

>> Dragon Age: Inkwizycja – PlayStation 4-Edycja Deluxe – porównanie cen <<

Xbox One

Dragon Age: Inkwizycja w wersji na konsole Xbox One dostaniecie w bardzo przyzwoitej cenie w Mediaexpert.pl – zakup wyniesie Was 219 zł, a do tego otrzymacie bezpłatną dostawę gry. Inne oferty są przynajmniej o 10 zł droższe.

>> Dragon Age: Inkwizycja – Xbox One – porównanie cen <<

Xbox One – Edycja Deluxe

Tak jak w przypadku Edycji Deluxe na PlayStation 4, tak i posiadacze konsoli Xbox One najtaniej dostaną to wydanie w sklepie Empik.com 239,99 zł z darmowym odbiorem lub przesyłką od 4,90 zł.

Inne propozycje to Sferis.pl239 zł + 9,90 zł, Konsoleigry.pl 239 zł + 9,99 zł i Neo24.pl 249,99 zł z darmową dostawą.

>> Dragon Age: Inkwizycja – Xbox One-Edycja Deluxe – porównanie cen <<

 

 • To będzie świetna gra 🙂

  • Przewiduję, że dobry średniak.

   • PEMszg

    Unity też miało być dobre 😀

    • portfoljio

     @Janusz
     @PEMszg
     A jednak świetna 🙂

    • 6 przykazanie gracza – Nie ufaj pierwszym recenzjom.

    • Kto tak na poważnie myślał?

 • Według filmików widać, że grafika lepsza niż w dwójce a system walki już nie taki beznadziejny jak w również w dwójce. Zapowiada się naprawde świetna gra.

  • Jeżeli tylko system walki i grafikę poprawili, to gra będzie wielkim zawodem.

   • Szczerze mówiąc jedynka bardzo mi się podobała, w dwójce system walki był okropny co rujnowało całą grę. Jak dla mnie takie zmiany wystarczą

    • Za to system walko z aktywną pauzą i ustawienia kamery w tymże wg recek popsuty względem DA:O. Poczekam aż hype się skończy i zaczną się pojawiać recki nie bagatelizujące wad, usterek technicznych itd.

    • Moim zdaniem system walki nie był jedynym zawodem w drugiej części gry. Jedynka miała „to coś”, które wynikało ze świeżego pomysłu i mniej finansowego podejścia, za to druga część była bardziej zrobiona z rozmachem i reklamą, które jak się okazało wpłynęły negatywnie na jakość gry.

 • „Polską premierę Inkwizycji zaplanowano na 20 października.” A nie 20 listopada ?:)

  • Adenix

   No tak autorowi newsa pomyliły się miesiące 😛

 • Myślę, że Empik w ostatniej chwili może obniżyć cenę pudełkowej wersji podobnie jak to uczynił z Lords of the Fallen. Tak czy inaczej tanio nie będzie.

 • Nie ma żadnej fajnej ceny na PC Specjalną edycję ? 🙁

  • Niestety edycja specjalna (w dodatku tylko cyfrowa) dostępna jest tylko na origin za ok 220 zł.

 • Nawet jeśli masz problem z załadowaniem save’ów, to postępy możesz z tego co pamiętam wyklikać sobie na jakiejś stronie i wskazać jakich wyborów dokonałeś.

  • Pytanie gdzie i na jakiej stronie.

 • Jaram się strasznie. Tydzień temu odpaliłem pierwszego Dragon Age’a i wsiąknąłem. W dodatku embargo na recenzje wygasa na tydzień przed premierą, więc twórcy są dosyć pewni swojego dzieła (w przeciwieństwie np. do ostatniego Assassin’s Creeda, którego nie wolno było recenzować do 12h po premierze – teraz już wiadomo dlaczego). Preorder głupota, ale w pierwszym tygodniu lecę do sklepu po swoją kopię.

 • Shav

  Paypal pobiera dodatkową opłatę za przewalutowanie jeśli się nie mylę.

 • bawell

  I taka cena zrobiła się akceptowalna 🙂 Dzięki.

 • Pingback: randy()