Promocja na Doom Eternal
  Polecamy

DOOM Eternal + Arkane Anniversary Collection na Xbox One za 116,80 zł

Przy zakupie dwóch giftcardów 100 BRL z GAMIVO / G2A, za całość zapłacicie 116,80 zł. Sposób dokonania zakupu znajdziecie w dalszej części wpisu.

Sposób dokonania zakupu gier z brazylijskiego Microsoft Store:

Krok 1: Kupujecie giftcardy w GAMIVO lub G2A:

  • 2x 100 BRL za 121 zł w G2A
    lub
  • 2x 100 BRL za 117.63 zł, w GAMIVO z kodem JUNGLESALE5 i prowizją za płatność

Krok 2: W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3: Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.


W polskim Microsoft Store podobny zestaw kosztowałby 270.98 zł – 144,99 zł za DOOM Eternal i 125,99 zł za Arkane Anniversary Collection. Kupując w Bazylii otrzymujecie dokładnie takie same produkty, jako że gry na Xbox One nie mają ograniczeń regionalnych.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.