«

»

DOOM 2016 z DLC za ok. 125 złotych

309287_10151126064967552_1267035436_n[1]

Doom – Incls Pre-Order Bonus Demon Multiplayer Pack DLC PC Steam CD Key – £22.99

 • Informacyjne tylko:
  Raz w tym sklepie zakupiłem klucz, opłaciłem (Paypalem), i czekając na klucz dopiero po tym jak zapłaciłem im pieniądze wysłali mi informację, że nie dostanę klucza póki nie wyślę skanu prawa jazdy lub paszportu ORAZ aktualnego rachunku za mieszkanie lub paszportu. Zwrot pieniędzy po 10 dniach dopiero nastąpił.

  • koglow

   Rachunku za mieszkanie? Podejrzewali oszustwo?

   • Dane na Paypalu naturalnie były zgodne z tymi na Karcie oraz nawet z tymi podanymi w sklepie. Był to PP, który używam praktycznie do wszystkiego. Mam jeden PP zresztą, który używam i nie wiem, do Łowców na pchlim targu, zakupów w PL sklepie, jak i zagranicznych wszelakich.

    Maila otworzyłem, tutaj oryginał żeby nie mieszać już moimi interpretacjami / pamięcią, bo to było w grudniu 2015.

    „Thank you for your recent order with SimplyGames (Order Ref: 303xxx). Digital downloads do attract a higher level of fraud and for this reason we request account verification before we complete the order. This is very quick and it is a one-time only requirement, which covers ALL future orders. Account verification protects ourselves and our customers. Please note at this time your payment has been pre-authorised but funds have NOT yet been captured.

    Please upload (via the link below) information from one of the following options to verify your identity.

    Alternatively please reply directly to this email Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. with the appropriate files attached.

    Option 1 – Photo or scan of your driving licence (must include registered billing address);

    Option 2 – Photo or scan of your passport AND one utility bill (must include registered billing address);

    We thank you for your cooperation and do hope that you understand we take such measures to protect both ourselves, our customers and to help reduce the growing levels of online fraud.”

  • Sam robiłem tam swego czasu sporo zakupów i mogę powiedzieć, że podobna historia nigdy mi się nie przytrafiła. Może po prostu ślepy los i zostałeś wybrany jako ten losowy ułamek procenta, gdzie weryfikują transakcję?

   • Możliwe, wtedy pod newsem też inne osoby nie miały tego problemu. Natomiast faktem jest, że nie używałem jakiegoś lewego PP, a swojego jedynego głównego, no i zgodnego z danymi zarówno z kartą kredytową (bankiem), jak i danymi podanymi w sklepie SImplyGames, więc naturalne, że sklep u mnie przepadł po takiej akcji. Inaczej bym mówił, jakbym np. wpisywał jakieś zmyślone dane, i te by się nie zgadzały między sobą, to wtedy mają prawo mieć podejrzenia.

 • po ocenach bety jeżeli nic nie zmienia to cena spadnie szybciej niż poparcie niektórych partii po wyborach

 • Po zagraniu w betę stwierdzam, że multi tej gry jest ultra denne. To nie powinno tak wyglądać w 2016 roku.

  • Podobnie tak sądze, jedynie co wywarło na mnie wrażenie to grafika i muzyka. Chociaż jestem ogromnym fanem bf4 więc gry tego typu (doom) na start moga mieć u mnie przechlapane ;p

   • raz

    grafika ? mizerna nieostra do tego nie mozna zmienic ustawien graficznych zeby było lepiej

 • Po becie stwierdzam, że…