«

»

Don’t Starve: Pocket Edition na iOSa za 3,75 zł

Don’t Starve: Pocket Edition (iOS) – 0.99$ (3,75 zł)

Dzięki za info MaxIkar.

  • Allen

   To są najniższe stawki przypisane do regionów w stanach 0.99 $ to najniższa w Polsce 4.99zl.
   Jak kolegę tak bardzo boli 4.99 w Polsce to zawsze możesz zmienić na hamerykański sklep i będziesz miał w dolarach ( tylko zastanawiam sie czy bank ci w tak korzystnym kursie przewalutuje zł na dolary)
   Zresztą obniżka jest fajna miałem już wcześniej Don’t Starve: Pocket Edition a teraz dokupiłem sobie jeszcze Don’t Starve Shipwrecked też w cenie 0.99$ albo 4.99 zł ( zależy w jakim sklepie jesteś zalogowany)

   • Czy ja gdzieś powiedziałem, że 4,99 zł to drogo? Przytocz mi proszę ten fragment 😉
    Mówię tylko, że cena różni się od podanej w tytule newsa.
    Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, czyli tak jakby wrócić do podstawówki.

    • Allen

     Ja uznałem że skoro pofatygowałeś się przeliczyć to w google ile wychodzą zł na dolary to że cie boli ten przelicznik w polsce a nie że jest drogo i sam zacznij czytać ze zrozumieniem.

     I tak jak kolega niżej napisał Łowcy powinni podawać ceny w polskim sklepie a nie w Amerykańskim, żaden bank tak korzystnie nie przewalutuje zł na dolary jak to jest podane w google, dodatkowo zmieniając sklep na usa nie masz dostępu do sporej ilości aplikacji dostępnych w polskim sklepie.
     A zmiana konta z pl na usa i odwrotnie nie zawsze jest taka prosta
     Przez lata bujałem się na sklepie usa bo nie było polskiego doładowywałem appstore prepaidami i potem musiałem na infolinie dzwonić żeby mi zmienili na polski bo jakieś 30 centow mi zostało na koncie i musiałem przez dosyć długą rozmowę przejść że zgadzam się na usunięcie tych środków z konta.

 • AppStore w Polsce ma ceny w PLN, podawajcie proszę takie, inaczej jak w powyższym przypadku wychodzą kompletne bzdury. Cena gry to 4,99 PLN. Oprócz tego jest Shipwrecked – jako osobny produkt za kolejne 4,99.

 • Driggooziz

  Kupione. Już jakiś czas temu się nad tym tytułem zastanawiałem, ale jednak cena nieco mnie wstrzymywała.

 • szkoda ze w google kosztuje 18,99 bo za 4,99 bym łyknął