«

»

Dodatek Two Point Hospital: Bigfoot premierowo najtaniej w Voidu – za 25,92 zł

Cena z kodem zniżkowym WINTERMADNESS

-25% – Two Point Hospital – BIGFOOT – 25,92 zł – Steam

Podstawową wersję gry Two Point Hospital zakupicie obecnie najtaniej w 2Game UK z kodem TWOPOINT-2GAME za 89,53 zł.


Zaoszczędźcie na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

 • Jedyna rzecz, jakiej żałowałem przy tej grze to to, że zwlekałem i przegapiłem większą okazję, przez co wziąłem za nieco poniżej 7 dych. Gra jest w pytę, godny następca Theme Hospitala, chociaż może nieco humor wydaje się słabszy, ale niby lata lecą, to i inne rzeczy bawią. A mimo to i tak brakuje trochę tsunami.
  Gra ciągle rozwijana przez twórców, co się chwali, sam tytuł wciąga niesamowicie, mimo swojej prostoty. Bardzo przystępne, może nawet nieco zbyt łatwe momentami, ale fajnie się patrzy, jak to wszystko działa i się rozwija.

  Ogólnie mocny kandydat na monthly, bo SEGA jest wydawcą, a oni lubią bandle, dodatek może być pierwszym krokiem ku temu (może być, że dadzą całą lawinę [no pun intended] dlc, a w monthly czy bandlu rzucą tylko gołą, aby dodatki dokupić).
  3 kolejne szpitale, nowe choroby, cena fajna – przygarnięte.

  • Podajemy cenę w oparciu o kurs wg aktualnego kalkulatora walutowego, w zależności czy płacisz Paypalem, kartą kredytową/walutową czy Revolutem, cena może się różnić.

   • To mam propozycję by brać kursy z Revoluta, wszak najpopularniejszy.

 • Artur Kwiatkowski

  Zlozylem zamówienie, kasę z konta zabrali ale coś się wysypało po drodze i nie dostałem klucza. API z wiredcard sypie errorami. Co to za lipa?