«

»

Dodatek Hot Wheels do Forza Horizon 3 (XOne + PC) za ok. 27,50 zł w cdkeys

Forza Horizon 3 Hot Wheels DLC Xbox One / PC – 6,45 € (27,47 zł)

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na EUR w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • Maciej Draheim

  Szkoda, że nie podstawka za 50 zł 🙂

  • Była tydzień temu nawet taniej, bo za ok. 40zł na francuskim Amazonie.

   • Maciej Draheim

    Wiem doskonale, niestety nie przyjęło mojej płatności. Dlatego tak ubolewam.

 • Dzapan

  Szkoda, że nie Blizzard Mountain.

  • blizzard był chwile temu za ok 27 pln

   • Dzapan

    No to przegapiłem 🙁

   • Gdzie można było dostać w takiej cenie?

 • Kupiłem w tamtym tygodniu na allegro za 16zł (aukcja chyba nadal jest) i już aktywowałem. Jest chyba jakieś ryzyko, że to lewe egzemplarze i mogą zablokować konto, ale w sumie mam tam jedynie tę grę(podstawka sprzed tygodnia z francuskiego Amazona)

 • Alsmir

  Cena bardzo kusząca, ale mimo to jakoś trudno mi dodatek polecić. Tak jak samą Forzę uwielbiam, tak od Hot Wheels kompletnie się odbiłem.
  – duża nowa wyspa (jak na dodatek) – ale zawiera tylko plastikowe tory Hot Wheels
  – nowe samochody – tragicznie się prowadzą, mają zakręcony wygląd, ale w żaden sposób nie zachwycają

  Zwariowane trasy pełne pętli, ostrych zakrętów i „boosterów”, które przyspieszają nas samochód, ale:
  1. AI się często na nich gubi i nie ogarnia rozjazdów lub ostrych zakrętów.
  2. Szalone prędkości i ciasne zakręty. To nie idzie w parze. Nie wyobrażam sobie jazdy z realną fizyką zniszczeń pojazdu. Szorowałem o bandy na tylu zakrętach, że nie jestem w stanie tego zliczyć.
  3. Linie optymalnej jazdy są niewidoczne na niebieskim plastiku tras i są kompletnie z czapy, jeśli chodzi o prędkość. Zdarzało się, że przy rzekomo optymalnej prędkości wylatywałem kompletnie z toru.
  4. Te nieszczęsne plastikowe tory i ich nawierzchnia. Przyznaję bez bicia, jestem nogą jeśli chodzi o tuning w Forzie. Nie ogarniam go i nigdy nie próbowałem, ale nie było to dotychczas problemem. Na torach Hot Wheels (wszystkich) auta zachowują się jak na lodzie lub co najmniej mokrej nawierzchni, jak zacznie padać deszcz, to już w ogóle chaos. Kombinowałem z oponami Hot Wheels (choć to ponoć to samo, co wyścigowe) – bez skutku. Próbowałem jeździć tylko samochodami z tego dodatku – bez skutku. Rozbijałem się jak pijana mucha. Przyjemność z jazdy znikoma :/
  Brakowało mi tez pięknych widoczków, jakie często podziwiamy na głównej wyspie i swobody w poruszaniu się między wyścigami. Do tego kiepsko zaprojektowane trasy – boostery przed zakrętem, rampy, na które trzeba idealnie wjechać, by skoczyć.