Dobre ceny gier Capcomu na GMG!

Dead Rising 2 – 3,99$ – STEAM
Dead Rising 2: Off the Record – 5,99$ – STEAM
Lost Planet 2 – 7,99$ – STEAM
Super Street Fighter IV: Arcade Edition – 7,99$ – STEAM
Devil May Cry 4 – 5,43$ – STEAM
Dark Void: Zero – 1$ – STEAM

Ceny z kodem zniżkowym: GMG20-PJFEW-Y16HK

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Dobre ceny gier Capcomu na GMG!"

 1. Od siebie polecam oczywiście DMC4, choć nie porywa tak jak jedynka i trójka. Dla cierpliwych fajnym wyborem będzie Dead Rising 2. Naprawdę dobra gra, ale ma kilka wkurzających mechanik.

 2. W opiniach na GMG do Dead Rising 2: Off the Record, że jest to po prostu ulepszona dwójka (posiadająca także tryb bez limitu czasowego), więc to chyba ona byłaby lepszym wyborem.

  1. No jasne, ale nie chcę polecać czegoś, w co nie grałem. Podobno skopano w niej trochę rzeczy.

 3. Da się wykorzystać kod zniżkowy kilkakrotnie kupując pojedynczo, czy działa raz na konto?

 4. Właśnie odpaliłem DmC 4, Ta gra w ogóle nie ma wymagań sprzętowych 🙂 Na Athlon 64 2400 mhz 1 gb ramu i 1950 pro (dla nie zorientowanych około roku 2004), poszła w Full HD i max detale 30-60 fps i wygląda pięknie. Ah ten stary nonszalandzki Dante, czemu nie kontynuują już starej serii 🙁 W każdym razie ja już wiem co będę robił przez najbliższe 3 h.

 5. coś GMG już mnie nie lubi :/ od początku roku notorycznie odrzuca moją Vise, mojego MasterCarda i jak się okazuje nawet PayPala, gdzie z każdego z powyższych korzystam normalnie na co dzień (Amazon.com, allegro itd.) i nigdzie indziej nie mam problemów. w grudniu na GMG kupowałem normalnie, dopiero teraz coś się spsuło :/ szkoda

  1. Napisz ticketa…na wyprzedaży zimowej te cymbały zablokowali mi możliwość kupowania bo uznali że jak chcę kupić 3 różne gry to muszę być jakimś hackerem czy coś, mają takie jakieś durne zabezpieczenia, w każdym bądź razie Pan z obsługi był tak uprzejmy ręcznie odblokować sprawę. Oczywiście jak typowy brytol się nie śpieszył, ale załatwił.

   1. ticket założony. pewnie i tak nic z tego nie będzie, bo na pewno dostałem bana za multikonta i referowanie między sobą 😀 ahh te darmowe dolary