DLC do Sniper Ghost Warrior 2 za darmo [aktualizacja]

>>Na tej stronie<< znajdziecie darmowe klucze do Sniper: Ghost Warrior 2 Multiplayer Character Pack

Na ten moment pozostało ponad 3700 kluczy. Aktywują się one na steam.

Przypominamy, że najlepszą ofertą na Sniper Ghost Warrior 2 pozostaje promocja na 3kropki.pl – za 58,90zł (Aktualizacja – cena na 3kropki.pl spadła już 56,99zł!) otrzymacie grę w limitowanej edycji wraz z pierwszą częścią.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "DLC do Sniper Ghost Warrior 2 za darmo [aktualizacja]"

  1. Niestety nie jest prawdą jakoby 3kropki były najtańszym sklepem. Najtaniej jest w muve.pl ze względu na darmową dostawę w sumie 69zł wobec najtańszej wersji 3kropki za … 69zł (poczta polska).

  2. Jest prawdą, nie naciągaj faktów. Po pierwsze nawet z wysyłką wyjdzie o 1zł taniej. Po drugie wliczając koszt przesyłki do pojedynczego przedmiotu zawsze wyjdzie najtaniej na muve. Takie liczenie nie ma sensu. Jeżeli ludzie kupują coś z 3kropki, czy wirtusa, to zazwyczaj biorą po kilka przedmiotów na raz, żeby rozłożyć koszty wysyłki na kilka gier/akcesoriów. Nie będziemy wypisywać detalicznych z muve tylko dlatego, że dla pojedynczego przedmiotu z wysyłką wyszłoby taniej.