Polecamy

Dishonored Definitive Ed. + Dishonored 2 + Death of the Outsider + Prey + Prey: Mooncrash lub Wolfenstein: Two-Pack na Xbox One za 58,63 złotych

Przy zakupie giftcarda 100 BRL, za całość zapłacicie 58,63 zł. Sposób dokonania zakupu znajdziecie w dalszej części wpisu.

Aktualizacja

Ceny giftcardów w G2A wzrosły z 51,51 zł na 58,63 zł.

Sposób dokonania zakupu gier Arkane:

Krok 1: Kupujecie giftcard 100 BRL:

Krok 2: W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3: Kupujecie gry na brazylijskim MS Store, klikając w przycisk „Buy”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.