Komentarze do "Diablo III: Battle Chest za 49,49 zł w cdkeys"

 1. Keyshopy szybko próbują wyprzedać kopie zanim wszyscy usuną konta na blatformie Blizzarda? Przez ostatnią aferę ładnie może spaść liczba subskrybcji WoWa.

   1. Blizzard wykluczył z turnieju i zbanował gracza Heartstone za poparcie protestów w Hong Kongu. W ogóle korporacje wykonują podobne ruchy bo w Chinach mają mnóstwo klientów. Żeby firma działała w Chinach, trzeba mieć pozwolenie od tamtego rządu. Z innych przypadków można przytoczyć usunięcie ze sklepu Apple Store aplikacji, przy pomocy której protestujący śledzili położenie sił policji. Gdyby Apple straciło rynek chiński, pożegnaliby się z większością swoich przychodów i straciliby jakieś 70% wszystkich dostaw sprzętu. Wszyscy starają się nie denerwować rządu chińskiego bo też ich udziały w wielu korporacjach są naprawdę duże.

    Wracając do Blizzarda, jako odpowiedź na usuwanie kont przez użytkowników, Blizzard wyłączył wszystkie 4 opcje weryfikacji dwuetapowej i do usunięcia konta wymagają skanu dowodu osobistego.

  1. Ja tam mam plan już więcej w ich gry nie grać. Nie wiem czy mi się uda, ale na tą chwilę czuł bym się źle sam ze sobą.

   1. Ja tam od dawna w ich gry nie gram, bo od dawna nie ma w co. Po Diablo została tylko nazwa, a ich flagowe gry to już historia, zresztą jak i stare studio, które z obecnym nie ma nic wspólnego.

    1. W tym roku pograłem w Diablo 3, nie warto było. Dla mnie wciąż ostatnia dobra gra Blizzarda to Frozen Throne.

  1. Racja, zobaczymy jak Sweeney się zachowa pod presją Chińczyków jeśli dojdzie do spiny jak z Lizzardem