Promocja na Diablo Hellfire

Diablo – 34,99 zł

Gra jest dostępna w oryginalnej wersji ze wsparciem serwisu sieciowego Battle.net oraz w wersji zaktualizowanej, zgodnej z Windows 10. 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Diablo 1 na GOGu!"

  1. Dziwna sprawa, że nie ma Hellfire. Jego twórcą było studio Synergistic Software, a wydawcą Sierra On-Line. Synergistic zostało przejęte przez Sierrę, ta z kolei została przemianowana na Vivendi Games, które z kolei połączyło się z Activsion i tak powstało Activision Blizzard. To zazwyczaj wydawca ma prawo do marki, więc ActiBlizz powinno mieć prawa do Hellfire. Chyba że ktoś po drodze wykupił prawa do dodatku. A szkoda!

  2. Niespodzianka – może dlatego, że Diablo wywodzi się z PC.
    Chciałeś się lansować, to masz. Mac zasadniczo do grania jest taki sobie (ilość gier znikoma w porównaniu do PC) i „by design” ma być łączony „w prawdziwym amerykańskim domu” z xklockiem i zapachem szarlotki w tle.

    1. I dwojka i trójka jest na maca. Wiec po prostu miałem nadzieję że jak odświeżyli jedynkę to też bedzie. Nie rozumiem o co chodzi z lansem i szarlotką ale chyba nic wartego rozkminy ?