Diabelska wyprzedaż w gmg - dzień trzeci, rzut 2/4

greenmangaminglogo1

Worms1.43$ – Steam
Lost Planet: Extreme Condition – Colonies Edition 4.49$ – Steam
Crysis 327.37$ – Origin
Back to the Future: The Game 5.62$  – Steam
Jurassic Park: The Game 6.74$  – Steam
Tales of Monkey Island 7.86$  – Steam
Hector: Badge of Carnage 4.49$  – Steam
Law & Order: Legacies 4.49$  – Steam
Sniper Ghost Warrior 2 6.74$  – Steam

Pozostałe gry w rozwinięciu newsa

Empire Earth: Gold Edition 2.15$
Empire Earth 2 : Gold Edition 3.59$
Judge Dredd: Dredd vs Death 2.15$ – Steam
Ground Control + Dark Conspiracy 2.15$
Ground Control 2 : Operation Exodus 2.15$
Empire Earth 3 3.59$
Lords of the Realm 32.15$
Wallace & Gromits: Grand Adventures 4.49$  – Steam
Strong Bad’s Cool Game for Attractive People 6.74$  – Steam
Free Running7.19$

Ceny z voucherem zniżkowym:  GMG10-VTTCS-VYH18

Oferta ważna do godziny 5:00

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Diabelska wyprzedaż w gmg – dzień trzeci, rzut 2/4"

  1. Na pada na pewno, w końcu to seria z x360. W swoim czasie to była całkiem fajna strzelanina tpp, ale nie wiem czy dziś wciąż była by strawna.

  2. Jak podkęcisz ustawienia graficzne to się nada. Grałem swego czasu w LP:EC w trybie BigPicture z bezprzewodowym padem od X360 na 50″ panelu plazmowym FHD i wyglądała całkiem OK jak na 2008 r. , to i na 40″ będzie wyglądać OK. Przyjemność grania w LP jest właśnie w ten sposób, bo to tytuł wybitnie konsolowy pod pada i fotel – na typowym PC z kb/mysz gra się tak sobie.

   P.S.
   Nie kupuj w tej cenie: za 4,5$ nie opłaca się. Już rok temu walała się wersja steamowa w boxie LP:EC Colonies za całe 5 zł w koszach w Saturnie w Złotych Tarasach (innych pewnie też) i nikt nie kupował.

  1. Szczerze powiedziawszy lepiej poczekaj na wyprzedaż na Steamie albo na kolejne promocje na GMG. Na pewno trafi się coś o wiele lepszego.

  2. Przecież w ubiegłym miesiącu wyszło wreszcie demo na Steamie. Każdy może pobrać i sam przekonać się …że nie warto, przynajmniej za te ~7$. Jak będzie za ~70 eurocentów jak teraz pierwszy Sniper i to w wersji Gold na Steamie, to od biedy można brać, choć myślałem że gorszej gry snajperskiej niż pierwszy S:GW już się nie da zrobić :/

  3. Swego czasu City Interactive oskarżało techland że silnik który od nich zapożyczyli chyba na 1 Snipera (silnik chrome engine) jest trefny prawda jest jednak brutalna ,city interactive jeszcze nie wyrosło z gier za 10zł, nie potrafią ogarnąć żadnego silnika. Jakby dostali frostbite 3 to też kaszane by zrobili.

  4. Jak będzie w humblu to kupie na promocje nawet nie oczekuje bo nie kupie tego w cenie powyżej 3-4 $ (1 i 2 części) Prawda jest straszna a mianowicie taka że główny bohater snipera nie ma nóg