greenmangaminglogo1

Worms Reloaded: Game of the Year Edition – 6.24$* – Steam
Alan Wake – 5.99$* – Steam
Batman Game of the Year Pack – 12.49$* – Steam
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad – Digital Deluxe Edition – 12.48$* – Steam
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad – 4.99$* – Steam
Sid Meier’s Civilization V – 7.49$* – Steam
The Thirty Nine Steps – 5.09$ – Steam**
Far Cry 3: Deluxe Bundle DLC Pack – 5.00$*
Far Cry 3 Deluxe Edition – 30.00$*
Far Cry 3 – 25.00$*
Euro Truck Simulator Gold – 5.08$*

 *Do wyboru albo zwrot 1$ albo 2$ kredytu w GMG, brak możliwości użycia vouchera
Oferta ważna do godz. 23:00 (gra oznaczona ** – oferta ważna 24 godziny)

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Diabelska wyprzedaż w GMG – dzień drugi"

 1. nie wiem jak u innych ale u mnie ten kod zniżkowy nie działa.

  Unable to add the voucher

  1. Ok, już wykombinowałem, o co chodzi. Wygląda na to, że tamten voucher się zdezaktualizował i ten dolar zwrotu/dwa kredytek to jedyna forma „dodatkowej” zniżki,.

  2. w sumie ten kredyt 2$ to też dobra opcja. To dopiero 5 albo 6 rzut, więc jeszcze sporo ciekawych ofert

  3. Rozumiem że dolara zniżki można od razu odliczyć od kwoty zamówienia?
   I jak to jest z tymi kredytami – można nimi uzupełnić brakującą kwotę (np za grę 10$ płacę 8$ + 2$ z kredytów) czy trzeba ich użyć do sfinansowania całości zakupu (nie mieszać z gotówką)?

  4. @razer mozna mieszac gotowke z kredytami (kredyty dzialaja na zasadzie znizki)

  1. „Other Requirements: Online play requires log-in to Games For Windows – Live”
   Najwyraźniej do singla nie potrzeba GFWL.

  2. Coś się w tym games for windows zmieniło chyba, bo sobie chciałem kiedyś pograć na wyjeździe w batmana, ale nie miałem netu. Ściagnalem go w domu przez steam, ale jak uruchomiłem, to kazał utworzyć profil/zalogować się, żeby była możliwość zapisywania stanu gry. Dawniej pozwalało utworzyć profil offline, a teraz takiej opcji nie było

  3. W obydwa Batmany grałem bodajże na początku bieżącego roku i nie było możliwości grania bez GFWL. Jest tak jak Garreth napisał.

  4. Nie wiem jak w Batman AA ale w AC jak się wyłączy usługę „Windows Live ID Sign-in Assistant”(WIN+r – services.msc) to działa bez GFWL. Możliwe, że działa z resztą gierek GFWL, trzeba było by przetestować.

 2. Dokonałem transakcji kupiłem Batmana 2$ na GMG pojawiły się zaraz po zakupie 0 problemów a pisze ,że może to potrwać 2-3 dni 😉

  1. Z tego co widziałem, to zastrzeżenie jest do opcji cash back w wysokości 1$

  2. Nie możliwe ja miałem wybór albo 1$ cashback albo 2$ GMG wziąłem 2$ GMG więc raczej nie ma takiego zastrzeżenia chyba ,że mnie GMG traktuje wyjątkowo 😉

  3. Tak zawsze jest na GMG – kredyty masz od razu na koncie (czy to 2$ z tego kredytu czy 2$ z czyjegoś reffera BTW: dla nowokupujących na GMG – rejestrujcie się ZAWSZE z czyjegoś reflinka – to zawsze DODATKOWE 2$ zarówno dla was, jak i polecającego). Opóźnienie 1-3 dni mogą być przy cashbacku). Generalnie dla Polaków cashback GMG kompletnie się nie opłaca – najpierw płaci się podwójne przewalutowanie dostając w d*e na kursie PLN->euro->USD płacąc za grę, potem to samo w drugą stronę i do tego jeszcze 2x po 2% opłaty banku za …przewalutowanie. Nie wspominając już o tym, że cashback jest niemal zawsze na GMG 2x niższy niż kredyty.

  4. Ja moje 2$ GMG też dostałem od razu po zakupie, czekać to trzeba po wybraniu opcji 1$, którego po prostu zwracają na konto bankowe.

 3. Stary ma rację…
  Od dwóch do 3 dni…to czas przelewu jednego dolara przy wyborze tej opcji.
  Jeśli wybierasz dwa dolary na koncie w gmg, przyznawane są automatycznie w momencie sfinalizowania zakupu.

 4. GMG Infero Sale ssie w tym roku na max.
  Raz że serwery padają co trochę, dwa ktoś chyba nie przemyślał tych 6-godzinówek, bo ludzie nie będą zwalniać się z pracy czy wstawać w środku nocy by pilnować ofert GMG, trzecia najważniejsza sprawa – CENY FATALNE.
  Nie dość że voucher zamiast standardowych 20-25% off, to tylko 10% off, to nie działa ze sporą częścią tytułów, dwa rabaty podstawowe to często 49% off zamiast typowych 75% a bywało że i 98% off na GMG. W rezultacie widzę że tytuły które kupowałem na GMG w promocjach dziennych u nich już około rok temu teraz są droższe niż były jako świeże tytuły.
  Nie ma co – GMG obrosło w piórka, okrzepło na rynku i już nie walczy tak o klienta: o ofertach 90-98% off na GMG można praktycznie zapomnieć, przestało rozdawać gry (nawet nasz GOG jeszcze to robi) a rozdanych z ostatniego rzutu nie można sprzedać na kredyty do tej pory i już pewnie się nie da (gdzie czasy gdy darmowego Commandos można było NASTĘPNEGO DNIA sprzedać za za 5$ kredytu). W sumie dla nas główną zaletą GMG pozostaje teraz cena w dolarach, a nie euro,

  Szkoda że Steam w tym roku tak fatalnie wybrał sobie termin summer sale – akurat 12 lipca jadę na urlop i pewnie dostęp do internetu będę miał za pomocą znaków dymnych. Generalnie sprzedawcom gier powoli zaczyna się w d*e przewracać z wyprzedażami: przecież nikt nie będzie wstawał w środku nocy do tych 6-godzinówek GMG czy przekładał urlopu z powodu Steam Summer Sale (które jeszcze kilka lat temu było na przełomi czerwca i lipca kończąc się 1-2 lipca).

 5. czy wiecej takich „promocji” sie jeszcze pojawi czy po prostu juz przegapilem? w sensie ze 2 $ do konta gmg